Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
Het Depot
Leuven
20:00
Bibliotheek Werkendam
Werkendam
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
Mezz
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
Annabel
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Tolhuistuin
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
People's Place
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Warande
Turnhout
Concertgebouw
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
BIRD
Rotterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
M-Lab
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
Theater de Beun
Heiloo
20:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
22:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
21:00
STECK
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
dinsdag 03 november 2015
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jaga Jazzist
Melkweg, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Gavin James
Het Depot, Leuven
20:00
Gadget (NL)
Bibliotheek Werkendam, Werkendam
Fish
Boerderij, Zoetermeer
Eros Ramazzotti
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
Dutch Uncles
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt
CCC Inc
Mezz, Breda
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Boy and Bear
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Beach House
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Battles
Botanique, Brussel
Balthazar
Annabel, Rotterdam
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
woensdag 04 november 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Unknown Mortal Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Womb
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Kik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Fureys
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Steeleye Span
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Spotlight Sessions: Kyra
People's Place, Amsterdam
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Spinifex
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Simone Cesarini Trio (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Satelite Stories
Patronaat, Haarlem
Ryan Leslie
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Point Quiet
't Rozenknopje, Eindhoven
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
Our Last Night
Melkweg, Amsterdam
20:30
Orgel Vreten - En de ander
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nine Treasures: Mongolian folk metal
Little Devil, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
Melody Gardot
Concertgebouw, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
Luka Bloom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
20:30
Kwabs
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Boerderij, Huizen
Kamasi Washington
BIRD, Rotterdam
21:30
Jonathan Scales / The Lachy Doley Group / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
20:30
James Farm
De Oosterpoort, Groningen
Jacqueline Govaert
Leidse Schouwburg, Leiden
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
22:00
Hudson Taylor
Merleyn, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
Garbage - 20 Years Queer
013, Tilburg
Fish
Boerderij, Zoetermeer
Everlast - The Life Acoustic
Luxor Live, Arnhem
Editors
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Destroyer
Botanique, Brussel
Dave Matthews Band
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Clean Pete
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Causes
Cacaofabriek, Helmond
Black Oak / Sun Kissed Mountains / Sväva
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Best Coast
Bitterzoet, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Balthazar
Doornroosje, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater PePijn, Den Haag
Annihilator
013, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
donderdag 05 november 2015
20:30
Zucchini Drive
M.C. Kinky Star, Gent
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ute Lemper
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
The Vamps
La Madeleine, Brussel
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Twilight Sad
Rotown, Rotterdam
20:00
The Thurston Moore Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Picturebooks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Kik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
The Fureys
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
22:00
Tears & Marble
Hedon, Zwolle
TaxiWars
Patronaat, Haarlem
Stratovarius
Effenaar, Eindhoven
20:30
Steve Gadd feat James Taylor's Touring Band
Boerderij, Zoetermeer
Steeleye Span
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
21:00
STECKSESSION o.l.v Marcel ‘Mojo Man’ Duprix
STECK, Delft
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht