Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vorstin
Hilversum
Gigant
Apeldoorn
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De Zwerver
Oostende
21:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:30
Stathe
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Vooruit
Gent
23:00
Effenaar
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Ludens
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Metropool
Hengelo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Het Klooster
Nuenen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
City Theater
Schijndel
Pook
Oostknollendam
De Zwaan
Uitgeest
Podium Hoge Woerd
De Meern
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Musis
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koningshof
Maassluis
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Kei
Reusel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
de Berchplaets
Berghem
Theater de Kom
Nieuwegein
Groene Engel
Oss
14:00
Iduna
Drachten
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Mansion24
Apeldoorn
17:00
Mansion24
Apeldoorn
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Lucky
Rijssen
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Theater Hofpoort
Coevorden
Sportpaleis
Antwerpen
Paleis 12
Brussel
Vera
Groningen
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
De verlichte geest
Roeselare
20:00
De Amer
Amen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Atak
Enschede
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Handelsbeurs
Gent
vrijdag 30 oktober 2015
20:30
Spinifex
Paradox, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Kringili / Alex Megas
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Visionary666 (Album Release Show)
Simplon, Groningen
20:30
Rooie Waas
WORM, Rotterdam
20:30
Engel & Just
Paard, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:30
G.W. Sok / Nicolas Lafourest / Plan Kruutntoone
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
UB40
Hedon, Zwolle
21:00
Pauw
Vera, Groningen
21:00
Heymoonshaker
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Fifth Alliance
Little Devil, Tilburg
21:00
Tango Extremo
Vorstin, Hilversum
Pain Of Salvation
Gigant, Apeldoorn
21:00
Boogarins
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
Matuto
Grounds, Rotterdam
21:00
Kim Young Ones + Panic Tape
P3, Purmerend
21:00
Thijs Heij
dB's, Utrecht
21:00
Undercoversessie Grunge Unplugged
Roepaen, Ottersum
21:00
Assunta & The Light Orchestra / Rina Mushonga
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Safi & Spreej
De Zwerver, Oostende
21:15
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Douglas Firs
V11, Rotterdam
21:30
Soul Food: Danny Diamond / DJ Hell
Vorstin, Hilversum
21:30
Extince
Rotown, Rotterdam
21:30
40UP
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Zeek The Freak
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:30
Lakshmi
Stathe, Utrecht
22:00
Bully + Chastity Belt
Merleyn, Nijmegen
22:00
Djedjotronic
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Two Gallants
Vooruit, Gent
23:00
HITSZONE
Effenaar, Eindhoven
zaterdag 31 oktober 2015
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Schaffelaartheater, Barneveld
Steeleye Span
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Heymoonshaker
Metropool, Hengelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tangerine - In Stereo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tim Knol - Lost & Found
Musis, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
The Simon & Garfunkel Story
Theater Zinin, Nijverdal
Drums United
Theater Achterom, Hilversum
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
An evening with Terry Bozzio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Open podium Rita Zipora / St. Tropez
Groene Engel, Oss
14:00
Hûnekop festival
Iduna, Drachten
15:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
15:00
Muziekcafé Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
16:00
Robbing Banks
Mansion24, Apeldoorn
17:00
Pauw
Mansion24, Apeldoorn
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
18:30
Duketown Rebel Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Fifth Harmony
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
19:30
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Lucky, Rijssen
19:30
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Witte Kerkje, Baarn
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Luka Bloom
Hedon, Zwolle
Dilana Smith
Theater Hofpoort, Coevorden
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Editors
Paleis 12, Brussel
3FM presents: Circa Waves + Austinn
Vera, Groningen
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Tribute to Stevie Wonder
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Causes
Fluor, Amersfoort
OHHMS
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Douglas Firs
De Amer, Amen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
20:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts & support Mylk
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Sonar Sounds feat. Flako (uk) + Vuurwerk (b)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
Handelsbeurs, Gent