Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Theater Kees
Huissen
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:30
Stania State
Oentsjerk
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Vera
Groningen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
STECK
Delft
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Hofman
Utrecht
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Hedon
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C-Mine
Genk
Theater Ludens
Voorburg
De Helling
Utrecht
Simplon
Groningen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Kolk
Assen
Singer Theater
Laren
De Kattendans
Bergeijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Q-bus
Leiden
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater De Kolk
Assen
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 05 november 2015
Stratovarius
Effenaar, Eindhoven
BØRNS
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Hiatus Kaiyote
Vk*, Brussel
20:00
Improcabaret
Theater Kees, Huissen
De Dijk
Paard, Den Haag
20:00
Delta Saints
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob + Max Meser
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luka Bloom
People's Place, Amsterdam
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Effenaar, Eindhoven
Foo Fighters
Ziggo Dome, Amsterdam
Editors
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Causes
013, Tilburg
20:00
Josef Salvat
Melkweg, Amsterdam
Kamasi Washington
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Thurston Moore Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Esperanza Spalding
De Roma, Antwerpen
20:00
Douglas Firs
Patronaat, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nicole Atkins
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Dusty Stray
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Danny Vera
Schouwburg de Lawei, Drachten
Michael Schenker’s Temple of Rock
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Vamps
La Madeleine, Brussel
20:00
The Kik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ute Lemper
Wilminktheater, Enschede
20:00
99 Posse / Modena City Ramblers
Sugar Factory, Amsterdam
Lorrèn
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Garbage - 20 Years Queer
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Popronde 2015: Charl Delemarre / Midas / Swinder / The Brahms
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
The Fureys
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Buro Ruis presenteert: Kenny B
Hedon, Zwolle
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Iamx
De Helling, Utrecht
20:15
Other Lives
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steve Gadd feat James Taylor's Touring Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Marcus Miller
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Picturebooks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kurt Darren
P60, Amstelveen
20:30
Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bart van Loo - Chanson. Une belle histoire
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zucchini Drive
M.C. Kinky Star, Gent
20:30
Over The Rhine
Stania State, Oentsjerk
Rhye
Paradiso, Amsterdam
20:30
Brother Dege / The Whiskey Daredevils
dB's, Utrecht
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:30
The Twilight Sad
Rotown, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Miles Davis
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Boogie Chillers + Support
Vera, Groningen
21:00
BlackboxRed (NL) / Nina Coyote eta Chico Tornado (ESP)
Winston, Amsterdam
21:00
Girls Guns and Glory
Luxor Live, Arnhem
21:00
STECKSESSION o.l.v Marcel ‘Mojo Man’ Duprix
STECK, Delft
21:00
Iguana Death Cult
Cul de Sac, Tilburg
Caitlin Canty
Luxor Live, Arnhem
21:30
Kid Astray
V11, Rotterdam
21:30
HOFMAN LIVE: Me & Mr. Jansen
Hofman, Utrecht
21:30
Day Fly (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
22:00
Katarina Vermeulen / Mimile
Paradiso, Amsterdam
22:00
Scott Matthews
Merleyn, Nijmegen
22:00
Tears & Marble
Hedon, Zwolle
vrijdag 06 november 2015
Steeleye Span
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
Sef
Simplon, Groningen
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Junushoff Theater, Wageningen
Tangerine - In Stereo
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Drums United
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Q-bus, Leiden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht