Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Mansion24
Apeldoorn
16:00
Mansion24
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Lucky
Rijssen
20:00
Little Devil
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
In The Woods
Lage Vuursche
14:00
Iduna
Drachten
21:00
Hot House
Leiden
20:00
Hof in Salland
Raalte
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Handelsbeurs
Gent
Groene Engel
Oss
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dynamo
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
De verlichte geest
Roeselare
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Pul
Uden
20:00
De Piek
Vlissingen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
22:00
De Helling
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
de Berchplaets
Berghem
20:00
De Amer
Amen
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
City Theater
Schijndel
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Café d'Ontmoeting
De Goorn
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Kei
Reusel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
22:00
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
14:30
Patronaat
Haarlem
zaterdag 31 oktober 2015
19:00
Fifth Harmony
Melkweg, Amsterdam
17:00
Pauw
Mansion24, Apeldoorn
16:00
Robbing Banks
Mansion24, Apeldoorn
21:00
Alaskans + New Art Scene
Luxor Live, Arnhem
19:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Lucky, Rijssen
20:00
LD 12 jaar live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Gabriel Rios
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Over The Rhine
In The Woods, Lage Vuursche
14:00
Hûnekop festival
Iduna, Drachten
21:00
Spinifex
Hot House, Leiden
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
19:30
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina
Het Witte Kerkje, Baarn
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
22:00
Rogier van Hout / Vincent den Hengst
Het Hijgend Hert, Breda
20:00
Roadhouse + Just no Knock
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Luka Bloom
Hedon, Zwolle
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
Handelsbeurs, Gent
Open podium Rita Zipora / St. Tropez
Groene Engel, Oss
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
20:30
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Causes
Fluor, Amersfoort
20:30
Liturgy
EKKO, Utrecht
22:00
Black Sun Empire / The Upbeats
Effenaar, Eindhoven
20:00
NU OF NOOIT 2015 - VOORRONDE 6
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
Tangerine - In Stereo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Olivier Weiter / Stephan Bodzin
Doornroosje, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
OHHMS
De verlichte geest, Roeselare
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steve Rothery
De Pul, Uden
20:00
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
20:30
godspeed you! black emperor
De Oosterpoort, Groningen
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
Calexico
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
22:00
International Burlesque Circus
De Helling, Utrecht
21:30
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
20:30
André Mehmari / Martin Fondse
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
21:00
AC in DC (Big show)
De Bosuil, Weert
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:00
Douglas Firs
De Amer, Amen
21:00
Damn Right!
dB's, Utrecht
20:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts & support Mylk
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:30
Jeffrey Spalburg
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Bag Of Bones
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Doors in Concert
Café d'Ontmoeting, De Goorn
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Sonar Sounds feat. Flako (uk) + Vuurwerk (b)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
BREStheater, Brielle
20:00
Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Boerderij Kamps, Rolde
Gazpacho / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Southside Blues Revue
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Sunday Kids
Bitterzoet, Amsterdam
Witchsmeller Pursuivant
Biebob, Vosselaar
15:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
22:00
This Apple Blues
Artishock, Soest
21:00
Canshaker Pi / Mountain States
Altstadt, Eindhoven
20:00
Canshaker Pi
Altstadt, Eindhoven
20:30
De Dijk
013, Tilburg
20:00
4 Loud Men
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 01 november 2015
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
BOO SEEKA (AUS) / Jack and the Weatherman (NL)
Winston, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
19:30
Grote Prijs van Nederland – Kwartfinale Bands
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
20:00
Bob Dylan
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
DMA's
Vera, Groningen
21:30
Steve Wynn
V11, Rotterdam
Purity Ring
Trix, Antwerpen
Powerwolf
Trix, Antwerpen
16:00
Barns Courtney / Beach Baby / Bill Ryder-Jones / Farao / Lawrence Tayl
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jarrod Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Tony Spinner Band
Taverne, Bergen
Luka Bloom + support
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Smif-N-Wessun & Buckshot - Sean Price Tribute
Q-Factory, Amsterdam
14:30
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release
Patronaat, Haarlem