Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Rotown
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Roepaen
Ottersum
Het Klooster
Woerden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Gigant
Apeldoorn
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Podium 't Beest
Goes
City Theater
Schijndel
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Lucky
Rijssen
15:00
Vorstin
Hilversum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De verlichte geest
Roeselare
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Groene Engel
Oss
Sportpaleis
Antwerpen
In The Woods
Lage Vuursche
P60
Amstelveen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Mansion24
Apeldoorn
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Pook
Oostknollendam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
23:00
Mezz
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
16:00
Mansion24
Apeldoorn
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
21:00
Taverne
Bergen
Metropool
Hengelo
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Hot House
Leiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Pul
Uden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Café d'Ontmoeting
De Goorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Artishock
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Handelsbeurs
Gent
22:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Biebob
Vosselaar
Dynamo
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
19:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
Winston
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
14:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
zaterdag 31 oktober 2015
21:30
Josef Salvat
Rotown, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
20:30
KAPITEIN ZEPPOS & THE WEMBLEYS
Roepaen, Ottersum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
23:00
Korsakov: June Miller, Optiv & Pythius
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
LD 12 jaar live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Liturgy
EKKO, Utrecht
20:00
Luka Bloom
Hedon, Zwolle
21:00
Luminize
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Mark Foggo
Podium 't Beest, Goes
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Lucky, Rijssen
15:00
Muziekcafé Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Niet Voor De Poes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
No Blues
Paradox, Tilburg
20:00
NU OF NOOIT 2015 - VOORRONDE 6
ECI Cultuurfabriek, Roermond
OHHMS
De verlichte geest, Roeselare
23:00
Olivier Weiter / Stephan Bodzin
Doornroosje, Nijmegen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Open podium Rita Zipora / St. Tropez
Groene Engel, Oss
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Over The Rhine
In The Woods, Lage Vuursche
Pain Of Salvation
P60, Amstelveen
17:00
Paul Robbert Band
Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Pauw
Mansion24, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Queenmania + De Clip Club
P3, Purmerend
20:00
Ralph de Jongh & Crazy Hearts & support Mylk
Cultuurkapel Deurne, Deurne
23:00
Rauw & Lauw: Vic Crezée + David Ghetto + Siroj + Rave van Fortuin + T
Mezz, Breda
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Roadhouse + Just no Knock
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
16:00
Robbing Banks
Mansion24, Apeldoorn
22:00
Rogier van Hout / Vincent den Hengst
Het Hijgend Hert, Breda
21:00
Run Bowie Run
Taverne, Bergen
Russkaja
Metropool, Hengelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Sonar Sounds feat. Flako (uk) + Vuurwerk (b)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Southside Blues Revue
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Spinifex
Hot House, Leiden
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steeleye Span
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Stephen Simmons
Paard, Den Haag
20:15
Steve Rothery
De Pul, Uden
21:00
Sunday Kids
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Superstijl
Atak, Enschede
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Doors in Concert
Café d'Ontmoeting, De Goorn
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Patronaat, Haarlem
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The Kik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Simon & Garfunkel Story
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
This Apple Blues
Artishock, Soest
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Musis, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Toumani & Sidiki Diabate
Handelsbeurs, Gent
22:00
Tourist
Nijdrop, Opwijk
20:00
Tribute to Stevie Wonder
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Witchsmeller Pursuivant
Biebob, Vosselaar
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
zondag 01 november 2015
20:00
Absolva
Musicon, Den Haag
20:30
André Mehmari
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
19:00
B-Brave
Effenaar, Eindhoven
Balthazar
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Barns Courtney / Beach Baby / Bill Ryder-Jones / Farao / Lawrence Tayl
Tolhuistuin, Amsterdam
Blackberry Smoke
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Vorst Nationaal, Brussel
19:00
BOO SEEKA (AUS) / Jack and the Weatherman (NL)
Winston, Amsterdam
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Calexico
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Coldplace
Bibelot, Dordrecht
14:30
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release
Patronaat, Haarlem
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
16:00
Dick Pels
Concerto, Amsterdam
20:30
DMA's
Vera, Groningen
14:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Flip Kowlier
C.C. Biekorf, Lebbeke