Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Fulcotheater
IJsselstein
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bootstraat
Hasselt
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Bibliotheektheater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Domijnen
Sittard
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cafe Video
Gent
19:30
Melkweg
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stathe
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
NTGent
Gent
Theater Bouwkunde
Deventer
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
V11
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
Capitole
Gent
20:30
Luxor Live
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Volta
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
dinsdag 25 oktober 2016
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jamie Lidell
Paradiso, Amsterdam
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
The Reverend Shawn Amos
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
The Chronometer’s Orchestra
Brebl, Nijmegen
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem
Taylor Davis
Trix, Antwerpen
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Rude Rich and the High Notes / The Phantoms
Winston, Amsterdam
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Ron Carter
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Ricky Koole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes + support
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
Raul Midón
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Polica
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
Paul de Munnik
Fulcotheater, IJsselstein
Passenger
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Nynke Laverman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mount Kimbie
Bootstraat, Hasselt
22:00
Monique Klemann
BIRD, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kampfar + Vreid + Dreamarcher
Dynamo, Eindhoven
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Wilminktheater, Enschede
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
20:00
I Am Oak + David Åhlén
Rotown, Rotterdam
22:00
Holly Golightly
Vera, Groningen
20:30
Hollis Brown
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
For Today
De Helling, Utrecht
19:30
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
Flip Noorman - Make-up
De Domijnen, Sittard
Fairport Convention
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eerie Wanda
Cafe Video, Gent
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diouff
Stathe, Utrecht
19:30
Demob Happy
Sugar Factory, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Dale Watson
Patronaat, Haarlem
Dagny
Paradiso, Amsterdam
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam
Compact Disk Dummies
Altstadt, Eindhoven
Beach Baby + ISLAND
V11, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Goudse Schouwburg, Gouda
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
donderdag 27 oktober 2016
20:30
Zuco 103
Luxor Live, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Welkom bij de Fresku show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Venom Inc (UK) + Vital Remains (USA) + Mortuary Drape (ITA) + supports
Little Devil, Tilburg
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
traumahelikopter
EKKO, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Mulligan Brothers
De Schalm, Westwoud
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Spelen voor de Grap
Sugar Factory, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht