Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Vaudeville
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
4AD
Diksmuide
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Cobblestone
Oldenzaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Atak
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Extase
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Minard Schouwburg
Gent
Paleis 12
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
WORM
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Lotto Arena
Antwerpen
De Helling
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Vera
Groningen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Leidse Schouwburg
Leiden
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Hof 88
Almelo
Den heuvel
Alphen
Perron-3
Rosmalen
Café Wilhelmina
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Concordia
Enschede
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Nijdrop
Opwijk
Paradiso
Amsterdam
dinsdag 10 november 2015
Over The Rhine
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Meenthe, Steenwijk
Jack Garratt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roy Donders
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
Gary Clark Jr
Paradiso, Amsterdam
Sharon Robinson
Minard Schouwburg, Gent
20:00
The Kik
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
Nicolas Godin
Vaudeville, Brussel
20:00
Bruno Ferro Xavier da Silva / Liselot van Oosterom
Grounds, Rotterdam
20:00
The Black Heart Rebellion
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
Jamie N Commons
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
St Germain
TivoliVredenburg, Utrecht
In Flames
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yelawolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Caro Emerald
De Helling, Utrecht
20:30
Christian Scott
De Oosterpoort, Groningen
Palace
Rotown, Rotterdam
Toundra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Light-Up / The Ploctones
Tolhuistuin, Amsterdam
Fat White Family
Paradiso, Amsterdam
woensdag 11 november 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
TaxiWars
4AD, Diksmuide
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Cobblestone, Oldenzaal
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Brit Floyd
Atak, Enschede
19:30
Brantley Gilbert
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wednesday 13
Extase, Tilburg
19:45
Ane Brun
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joost Zweegers
Minard Schouwburg, Gent
The Prodigy
Paleis 12, Brussel
20:00
Talib Kweli
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Gary Clark Jr
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
DMA's
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Sheepdogs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Amaury
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Space Lady
WORM, Rotterdam
Árstíðir
Gebr. De Nobel, Leiden
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
Uncle Acid and The Deadbeats
De Helling, Utrecht
20:15
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Trinity & Neema Ntalel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
20:30
Eric Bibb / Habib Koité
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tyler Ward
People's Place, Amsterdam
20:30
Messer Chups
dB's, Utrecht
20:30
Braids
EKKO, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niels Geusebroek
De Kleine Willem, Enschede
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Eivør Pálsdóttir
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Isbells + Support
Vera, Groningen
21:30
Cecilia Stalin & Khari Cabral Simmons / Sabrina Starke / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Ryan Sheridan
Paradiso, Amsterdam
22:00
Anna Bernard (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 12 november 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Lianne La Havas
De Oosterpoort, Groningen
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Goudse Schouwburg, Gouda
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Café Wilhelmina, Eindhoven
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
DMA's
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Arcs
Melkweg, Amsterdam
19:30
Twenty One Pilots
Trix, Antwerpen
19:30
Messer Chups (RUS)
Patronaat, Haarlem
19:30
Bony King
Nijdrop, Opwijk
Caro Emerald
Paradiso, Amsterdam