Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Doornroosje
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Het Depot
Leuven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
NiXenMeer
Enschede
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
21:00
STECK
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
la Porte Noire
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
Victorie
Alkmaar
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Horst
Venhorst
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
P3
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
donderdag 12 november 2015
20:15
Maison Du Malheur
Doornroosje, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arstidir
Muziekgieterij, Maastricht
Talib Kweli
Het Depot, Leuven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
BlackBoxRed / Nina Coyote y Chico Tornado
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Kik
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Close Up
Metropool, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Vloeimans / Marinierskapel der Koninklijke Marine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Isbells
Patronaat, Haarlem
Never Say Die! Tour
Patronaat, Haarlem
19:30
Messer Chups (RUS)
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Bianca Casady & the C.i.A.
Vera, Groningen
Lianne La Havas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
La Ventura / Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mike Zito
NiXenMeer, Enschede
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
The Wombats
Effenaar, Eindhoven
Uncle Acid & The Deadbeats
Effenaar, Eindhoven
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
20:30
Sven Hammond
Bibelot, Dordrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Douwe Bob
Paard, Den Haag
21:00
Alternatieve Rock & Jamsessie o.l.v. oud-bandleden Doggybag
STECK, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Astrakan Project
la Porte Noire, Brussel
20:00
Thrashbangers Night: Luctus (LT) + Spermafrost (BE)
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Danny Vera
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Luxor Live, Arnhem
20:00
Joost Zweegers
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:30
Twenty One Pilots
Trix, Antwerpen
22:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
21:00
Kid Totem / ElectRick
Winston, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #1: Charles Howl | Bram | Relax Head Man
Cinetol, Amsterdam
20:30
YACHT
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Bands
Bitterzoet, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brit Floyd
Heineken Music Hall, Amsterdam
Caro Emerald
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Arcs
Melkweg, Amsterdam
DMA's
Melkweg, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Focus
P60, Amstelveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
Therapy?
Victorie, Alkmaar
20:15
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 november 2015
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Anneke van Giersbergen / The Gentle Storm
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Marina Baranova
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Mike Zito & The Wheel + Some Got It
De Bosuil, Weert
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:30
Tango Spleen
RASA, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
20:30
Joe Lovano / John Scofield
TivoliVredenburg, Utrecht
Broederliefde / D-Double / SBMG
De Helling, Utrecht
Twenty One Pilots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cote d'Aver
dB's, Utrecht
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
013 RE:OPENS
013, Tilburg
21:00
I'm With Stupid
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Lord Vicar
Little Devil, Tilburg
20:30
PaRaDoXaal - Hiromi: The Trio Project (Japan)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Caro Emerald
013, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Hans Dulfer 75/60
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Joe Pug
V11, Rotterdam
20:30
Dina Medina Albumrelease Pegam Na Mô
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Mark Blomsteel
Wijktheater Musica, Rotterdam
Fozzy
Baroeg, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
LOPENDE BAND PRESENTS: SUGARBOY AND THE SINNERS & THE RAGTIME RUMOURS
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
3rd Machine
P3, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
UNDERCOVERSESSIE SUPERTRAMP
Roepaen, Ottersum
20:30
Jack Hustinx & The Southern Aces feat. Malford Milligan
Groene Engel, Oss
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan