Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Nuenen
Junushoff Theater
Wageningen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
la Porte Noire
Brussel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Sociaal Cultureel Centrum De Leuningjes
Poeldijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
STECK
Delft
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Atak
Enschede
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Club Antre
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Horst
Venhorst
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
donderdag 12 november 2015
20:15
The Kik
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Astrakan Project
la Porte Noire, Brussel
20:30
The Yellowjackets
LantarenVenster, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Luxor Live, Arnhem
19:30
The Arcs
Melkweg, Amsterdam
DMA's
Melkweg, Amsterdam
Sef
Merleyn, Nijmegen
20:30
Close Up
Metropool, Hengelo
20:00
Thrashbangers Night: Luctus (LT) + Spermafrost (BE)
Mezz, Breda
20:00
Arstidir
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
BlackBoxRed / Nina Coyote y Chico Tornado
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Bony King
Nijdrop, Opwijk
20:30
Mike Zito
NiXenMeer, Enschede
21:00
Focus
P60, Amstelveen
Douwe Bob
Paard, Den Haag
22:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Caro Emerald
Paradiso, Amsterdam
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Vloeimans / Marinierskapel der Koninklijke Marine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Isbells
Patronaat, Haarlem
Never Say Die! Tour
Patronaat, Haarlem
19:30
Messer Chups (RUS)
Patronaat, Haarlem
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Eric Bibb / Habib Koité
RASA, Utrecht
20:30
Steven Kamperman
RASA, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ringo Deathstarr
Rotown, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
The Fureys
Sociaal Cultureel Centrum De Leuningjes, Poeldijk
20:00
Frank Carducci
Spirit of 66, Verviers
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Alternatieve Rock & Jamsessie o.l.v. oud-bandleden Doggybag
STECK, Delft
20:00
La Ventura / Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Paul de Leeuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Lieve Bertha
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
American Aquarium
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
YACHT
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Twenty One Pilots
Trix, Antwerpen
21:00
Bianca Casady & the C.i.A.
Vera, Groningen
Therapy?
Victorie, Alkmaar
20:15
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Kid Totem / ElectRick
Winston, Amsterdam
20:00
Stefano Giannotti + Jenny Pickett & Julien Ottavi + Dinah Bird
WORM, Rotterdam
vrijdag 13 november 2015
013 RE:OPENS
013, Tilburg
Caro Emerald
013, Tilburg
20:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Evil Invaders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Common Linnets
Atak, Enschede
Fozzy
Baroeg, Rotterdam
Darwin Deez
Bibelot, Dordrecht
20:00
Scotch
Bibelot, Dordrecht
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anneke van Giersbergen / The Gentle Storm
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
20:00
Dio (Diorno Braaf)
Burgerweeshuis, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Gabriel Rios
Chassé Theater, Breda
20:30
Gipsy Roses
Club Antre, Amsterdam
De Dijk
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
17:00
Lorrèn
Concerto, Amsterdam
21:00
I'm With Stupid
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Cote d'Aver
dB's, Utrecht
21:00
Mike Zito & The Wheel + Some Got It
De Bosuil, Weert
20:15
Marina Baranova
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
22:00
Oaktree / Polynation / Vuurwerk
De Brakke Grond, Amsterdam
Broederliefde / D-Double / SBMG
De Helling, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
21:00
Jacuzzi Boys
De Zwerver, Oostende
20:00
Jacqueline Govaert
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Damp
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Local Heroes
Duycker, Hoofddorp
20:00
LOPENDE BAND PRESENTS: SUGARBOY AND THE SINNERS & THE RAGTIME RUMOURS
ECI Cultuurfabriek, Roermond