Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Merleyn
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Rotown
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Mozaiek
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
NiXenMeer
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Patronaat
Haarlem
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Den heuvel
Alphen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Winston
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Perron-3
Rosmalen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Café Wilhelmina
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
la Porte Noire
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Klooster
Nuenen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
STECK
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Concordia
Enschede
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Roepaen
Ottersum
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Atak
Enschede
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
BREStheater
Brielle
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Depot
Leuven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:15
Simplon
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
donderdag 12 november 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
Sef
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ringo Deathstarr
Rotown, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:00
Never Say Die! Tour
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Moke
De Helling, Utrecht
20:30
Mike Zito
NiXenMeer, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Messer Chups (RUS)
Patronaat, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Maison Du Malheur
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lieve Bertha
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lianne La Havas
De Oosterpoort, Groningen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
La Ventura / Sleeping Romance
StudioGonz, Gouda
21:00
Kid Totem / ElectRick
Winston, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
20:00
Joost Zweegers
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Café Wilhelmina, Eindhoven
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Isbells
Patronaat, Haarlem
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Bands
Bitterzoet, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Frank Carducci
Spirit of 66, Verviers
21:00
Focus
P60, Amstelveen
20:00
Eric Vloeimans / Marinierskapel der Koninklijke Marine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Bibb / Habib Koité
RASA, Utrecht
22:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
Douwe Bob
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
DMA's
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:00
Danny Vera
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Close Up
Metropool, Hengelo
Caro Emerald
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brit Floyd
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Bony King
Nijdrop, Opwijk
20:30
BlackBoxRed / Nina Coyote y Chico Tornado
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bianca Casady & the C.i.A.
Vera, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Astrakan Project
la Porte Noire, Brussel
20:00
Arstidir
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
American Aquarium
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Alternatieve Rock & Jamsessie o.l.v. oud-bandleden Doggybag
STECK, Delft
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
20:00
013 op locatie: Hall of Fame Shoulders of Giants
Hall Of Fame, Tilburg
vrijdag 13 november 2015
21:00
Youri Lentjes
Xinix, Nieuwendijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
21:00
UNDERCOVERSESSIE SUPERTRAMP
Roepaen, Ottersum
Uncle Acid & The Deadbeats
Trix, Antwerpen
Twenty One Pilots
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Thrashbangers Night: Facelifter + Splinterbomb
Mezz, Breda
Therapy?
Mezz, Breda
20:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
20:15
The Kik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:00
The Cool Quest
Patronaat, Haarlem
The Common Linnets
Atak, Enschede
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tango Spleen
RASA, Utrecht
Tangerine - In Stereo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Second Wave 'One Year Anniversary'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Scotch
Bibelot, Dordrecht
22:00
Rotor
Merleyn, Nijmegen
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Metropool, Hengelo
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
Reel Big Fish
Het Depot, Leuven
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:15
Projekt Rakija
Simplon, Groningen
20:00
Point Quiet + Theo Sieben
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
PaRaDoXaal - Hiromi: The Trio Project (Japan)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oscar & The Wolf
Heineken Music Hall, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag