Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Munttheater
Weert
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
De Muze
Noordwijk
20:30
De Reggehof
Goor
Lucky
Rijssen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Patronaat
Haarlem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
So What!
Gouda
00:00
De Klif
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
De Pul
Uden
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Reggehof
Goor
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wolbodo
Delft
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz
Breda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Vera
Groningen
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:30
Bibelot
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Flux
Zaandam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Noviteit
Monster
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Koorenhuis
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
P3
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
vrijdag 07 februari 2020
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Munttheater, Weert
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:00
Supersuckers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
T-99
De Peppel, Zeist
20:15
TAGO - Korean Drum
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Muze, Noordwijk
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Reggehof, Goor
The Dirty Daddies
Lucky, Rijssen
20:30
The Mahones
Metropool Enschede, Enschede
The Maine presents The Mirror
Patronaat, Haarlem
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Markant Uden, Uden
20:00
The Toy Dolls
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
So What!, Gouda
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
De Klif, Nijmegen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:45
Tristan
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Van Dik Hout
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wolpop: Two Shakes of a Lamb's Tail
Wolbodo, Delft
X Raiders
De Pul, Uden
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
20:30
ZENO
Mezz, Breda
zaterdag 08 februari 2020
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Hedon, Zwolle
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Andere Koek! / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Awash
Mezz, Breda
20:30
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Boy & Bear
Tolhuistuin, Amsterdam
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Deutsche Ashram / The Ghost Wolves
Vera, Groningen
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Do - Mijn Kleine Huis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
22:30
Downstage: Jeugdsoos Scholing
Vera, Groningen
21:00
Drama
Rotown, Rotterdam
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Boodschap, Rijen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - BASTA!
van Beresteyn, Veendam
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Famke Louise, Lauwtje & Friends
De Flux, Zaandam
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:30
Footprints
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Geike
Paradiso, Amsterdam
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Guns 2 roses
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herb's Excellent Adventure
P3, Purmerend
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen