Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Mezz
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Pul
Uden
16:30
Billie's Bar
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Extase
Tilburg
Atak
Enschede
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Botanique
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Helling
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater Ins Blau
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Markant Uden
Uden
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
30CC/Schouwburg
Leuven
013
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Rotown
Rotterdam
dB's
Utrecht
zondag 06 november 2016
16:00
The Anaesthetics
Mezz, Breda
16:00
Edu Ninck Blok Trio
Concerto, Amsterdam
16:15
Assorted Travellers
Gigant, Apeldoorn
16:30
Singer Songwriter Sunday #7
De Pul, Uden
16:30
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
Amon Amarth
013, Tilburg
19:00
DVL feat. Guy Forsyth + The Hoax
Mezz, Breda
19:00
Hypno5e
Little Devil, Tilburg
19:00
The Toasters
Extase, Tilburg
Annihilator
Atak, Enschede
19:30
Entombed AD
Patronaat, Haarlem
19:45
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
Level 42
Paard, Den Haag
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
I Am Oak
Paard, Den Haag
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
UFO
Boerderij, Zoetermeer
The Posies
Luxor Live, Arnhem
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gbh
De Flux, Zaandam
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Hedon, Zwolle
Warhaus
Patronaat, Haarlem
Red Hot Chili Peppers
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Into It. Over It + Tancred
Dynamo, Eindhoven
Band of Skulls
Botanique, Brussel
20:00
Donavon Frankenreiter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eins, Zwei Orchestra
Patronaat, Haarlem
20:00
Orkesta Mendoza
Grenswerk, Venlo
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Echo & The Bunnymen
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Low Anthem
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Popa Chubby
De Helling, Utrecht
Angel Olsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The James Hunter Six
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
King
Paradiso, Amsterdam
21:00
Andrew Roachford
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mayer Hawthorne
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cakes da Killa
Bitterzoet, Amsterdam
22:15
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
maandag 07 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
K's Choice
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Skull
Little Devil, Tilburg
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
19:30
This Wild Life
Melkweg, Amsterdam
19:30
Regina Spektor
Paradiso, Amsterdam
Pain
013, Tilburg
Biffy Clyro
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
The Lumineers
Heineken Music Hall, Amsterdam
Echo & The Bunnymen
Paard, Den Haag
Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Skinny Living
Rotown, Rotterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Paard, Den Haag
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Max Raptor
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
Boy
TivoliVredenburg, Utrecht
DMA's
De Helling, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul Young
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steve Gunn
De Zwerver, Oostende
Huseyin Badilli
Paradiso, Amsterdam
Marian Hill
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Bernhoft
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Francheschini
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Wolfert Brederode Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 08 november 2016
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
30CC/Schouwburg, Leuven
Enslaved 25: Spinning Wheel Ritual
013, Tilburg
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
19:30
J Balvin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Takuya Kuroda
Sugar Factory, Amsterdam
Simo
TivoliVredenburg, Utrecht
Killing Joke
TivoliVredenburg, Utrecht
Level 42
013, Tilburg
20:00
Popa Chubby
Paard, Den Haag
Mr. Paul Young
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Red Hot Chili Peppers
Ziggo Dome, Amsterdam
Jake Bugg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Paard, Den Haag
20:00
Orkesta Mendoza
Patronaat, Haarlem
20:00
DMA's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Steve Gunn + Nathan Bowles
Rotown, Rotterdam
The Skull + Witch Mountain
dB's, Utrecht