Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
23:00
STECK
Delft
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater `t Spieker
Eibergen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
16:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zuiderhof
Zuidwolde
013
Tilburg
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Baroeg
Rotterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
15:30
Corneel
Lelystad
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
Extase
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
16:00
Mansion24
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
14:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
17:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
14:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
zaterdag 28 november 2015
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
Madonna
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
23:00
STECK: SAX On The Beats met Mister Robby M (DJ & SAX)
STECK, Delft
21:00
Darling Rooster / Robin Glissenaar / Shannon Breeze / The Tambles
StudioGonz, Gouda
21:00
Trio Bier
Taverne, Bergen
20:15
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cristina Branco
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Zazí - Supernova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:45
Emily Wells
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan Bang / Zapp 4
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sef
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
16:00
Muziekcafé met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Bliksem / Mutator
Winston, Amsterdam
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Barricade / The Proof
Zuiderhof, Zuidwolde
zondag 29 november 2015
Fish: Farewell To Childhood
013, Tilburg
3VOOR12 presents: Belle and Sebastian
013, Tilburg
Children of Bodom / Lamb Of God
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Naglfar
Baroeg, Rotterdam
19:00
Arkona
Biebob, Vosselaar
17:00
Iguana Death Cult
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
15:30
Lely Sunday Afternoon met Blue Grass Boogiemen
Corneel, Lelystad
16:00
BIG ASS METAL WEEKENDER II met Doghouse Gallows / Monstertone
dB's, Utrecht
16:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience / The Boom Band
De Bosuil, Weert
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
dEUS
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sean Rowe
EKKO, Utrecht
16:00
RB Blues Consession
Extase, Tilburg
16:15
The Check 1-2
Gigant, Apeldoorn
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Fýl + Anne Groen
Hostel Strowis, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Korzo, Den Haag
21:30
Leonore
M.C. Kinky Star, Gent
16:00
The Maureens
Mansion24, Apeldoorn
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dubiosa Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
16:30
The Foreign Resort (DK)
Mezz, Breda
17:00
Anne Hazes / Appie Scheer / Auke de Vries / Bert Zwier / Lytse Hille /
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
The Rosenbergs
NiXenMeer, Enschede
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
P3, Purmerend
The Empty Hearts
Paard, Den Haag
20:00
Guy Garvey
Paradiso, Amsterdam
20:00
No Blues
Paradiso, Amsterdam
20:30
Happiness Happens Tour Kick-off Concert in Patronaat, Markus Mann (USA
Patronaat, Haarlem
The Slow Show
Patronaat, Haarlem
14:00
Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dillon Cooper
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
Alamo Race Track
Rotown, Rotterdam
20:15
PaRaDoXaal - Brad Mehldau Trio (VS)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - A Winged Victory for The Sullen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
19:30
The Telescopes
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Page
Taverne, Bergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
17:30
Joe Bowie / Saskia Laroo Band
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Orkesta Mendoza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Livio Gianola Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Brood & Spelen; Duke John / Eline Mann
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Victorie, Alkmaar
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:30
Lonely The Brave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
How I Hate Modern Music #2: ENTARTETE MUSIK
WORM, Rotterdam
maandag 30 november 2015
20:00
Children of Bodom / Sylosis
013, Tilburg
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roy Donders
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Andreas Moe
Bitterzoet, Amsterdam
The Slow Show
Botanique, Brussel
20:30
André Mehmari / Gabriele Mirabassi
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
20:30
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Texas
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Saintseneca / Widowspeak
Merleyn, Nijmegen
22:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
dEUS
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus) / Bootleg Rascal (Aus) live in Amsterdam
Winston, Amsterdam