Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Concordia
Enschede
Beatrix Theater
Utrecht
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Le Forum
Liège
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Metropool Enschede
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Cardo
Groesbeek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
zondag 09 februari 2020
20:00
Guns 2 roses
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Toy Dolls
013, Tilburg
20:00
Vera Mann - Goesting
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Current Swell
Luxor Live, Arnhem
20:00
Melanie Martinez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Milky Chance
Paradiso, Amsterdam
20:00
U-bahn
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Nona
Effenaar, Eindhoven
20:00
Black Pumas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
RAMAN.
Theater De Boemel, Tilburg
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Skints
De Helling, Utrecht
20:30
Isobel Campbell
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Rilan & The Bombardiers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Erik Truffaz
Bimhuis, Amsterdam
maandag 10 februari 2020
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Concordia, Enschede
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
19:00
Lil Mosey
Melkweg, Amsterdam
Black Pumas
Paradiso, Amsterdam
19:45
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Iris Hond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Amaranthe
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bouke Zoete
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:45
David Luning / Sean Taylor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
The Skints
Merleyn, Nijmegen
dinsdag 11 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
12:00
Orgelstudenten Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Place des Trois Fers
Le Forum, Liège
19:00
Pouya
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ruth Jacott
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Caravan Palace
Paard, Den Haag
20:00
Lewis Capaldi
Vorst Nationaal, Brussel
Black Pumas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nerija
BIRD, Rotterdam
Keane
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Duke Robillard
Spirit of 66, Verviers
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Murder Capital
Botanique, Brussel
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Bright Side Of Live
P60, Amstelveen
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
David Luning
De Schalm, Westwoud
20:00
Eva van Manen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
De Roma, Antwerpen
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Veste, Delft
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Skints
Metropool Enschede, Enschede
woensdag 12 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
Rob de Nijs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Hof 88, Almelo
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Eric Vloeimans
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Fay Claassen
Theater de Speeldoos, Baarn