Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Rotown
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. De Werf
Aalst
De Meenthe
Steenwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
14:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Concerto
Amsterdam
16:00
The Qube
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
Trix
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
maandag 21 november 2016
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Room Eleven
De Oosterpoort, Groningen
UB40
Paradiso, Amsterdam
21:00
Seafret
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Han Bennink Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Liquid Machine / The Naked Sweat Drips
Luxor Live, Arnhem
21:00
Crooked Brothers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Hooton Tennis Club
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
Lucky Chops
Melkweg, Amsterdam
19:30
Cassius
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sirenia
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jean Michel Jarre
Heineken Music Hall, Amsterdam
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Caravan Palace
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ben Weaver
Patronaat, Haarlem
20:00
Robert Ellis
Q-bus, Leiden
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Doelen, Rotterdam
20:15
John buijsman hula blues
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
20:15
Autechre
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
20:30
Crooked Brothers
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Seafret + Siv Jakobsen
Rotown, Rotterdam
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Tyler Bryant & The Shakedown
De Zwerver, Oostende
Las Kellies
Paradiso, Amsterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
woensdag 23 november 2016
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Robert Ellis
Concerto, Amsterdam
16:00
Little Mix
The Qube, Amsterdam
Meshuggah
Melkweg, Amsterdam
Sirenia / Týr / Unleash the Archers
P60, Amstelveen
Pierce the Veil
Trix, Antwerpen
20:00
Foy Vance
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
John Mark Nelson
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Youssou N' Dour
De Roma, Antwerpen
20:00
Lord Digga / Opium
Duycker, Hoofddorp
B-Real
Duycker, Hoofddorp
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dockter and the Biggs
Paard, Den Haag
20:00
Tuxedomoon
Paard, Den Haag
20:00
UB40
Paradiso, Amsterdam
The Analogues - Sgt. Pepper
Parktheater, Eindhoven
20:00
Robert Ellis
Rotown, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Living Colour
013, Tilburg
20:30
Room Eleven
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Crooked Brothers
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Nirvana door Zapp4
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
20:30
Peter Piek
Stathe, Utrecht
21:00
Last Poets
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Blupaint EP release
Winston, Amsterdam
21:30
Hazel English
Paradiso, Amsterdam
22:00
Liselot van Oosterom
BIRD, Rotterdam
22:00
Emil Landman
Merleyn, Nijmegen