Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
la Porte Noire
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Hoftheater
Raalte
19:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Corneel
Lelystad
21:30
Café Briljant
Haarlem
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
So What!
Gouda
21:15
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
22:00
Sally O'Brien's
Zwolle
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
RASA
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Poppodium Volt
Sittard
donderdag 17 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
De Kift
Rotown, Rotterdam
20:15
Jan Rot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anúna
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest
PopEi, Eindhoven
20:30
Guantanamo Baywatch (USA) + The Mighty Breaks
Patronaat, Haarlem
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sarah-Jane
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Fresku
Nijdrop, Opwijk
20:00
The Indien
Neushoorn, Leeuwarden
Jacco Gardner + V00d00 Gold dj's - Unknown Pleasures
Mezz, Breda
21:00
My Baby
Metropool, Hengelo
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ben Caplan and The Casual Smokers
Luxor Live, Arnhem
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Moir
la Porte Noire, Brussel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
The Tenors
Kennemer Theater, Beverwijk
Sven Ratzke - STARMAN
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Hoftheater, Raalte
19:30
A name for the Moon
Hofman, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
21:00
Strohm presents: Polynation
Hedon, Zwolle
La Pegatina
Hedon, Zwolle
20:30
Bazart presents i.s.m. Jan Borchers: Drone Valley
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Hiphop Café X SKVR Fanatics
Grounds, Rotterdam
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Sunday Sun
Fluor, Amersfoort
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht
John Coffey
Effenaar, Eindhoven
20:00
Gotcha!
Duycker, Hoofddorp
20:30
Pauw
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:30
Nathan Bell
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:30
Kovacs
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Metallicas
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
End of the Dream / Liv Kristine
De Bosuil, Weert
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
How to throw a Christmas party
Corneel, Lelystad
21:30
Petter Carlsen
Café Briljant, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
The Skatalites
Burgerweeshuis, Deventer
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:45
Liptease XL
Bibelot, Dordrecht
20:00
Mister and Mississippi
Bibelot, Dordrecht
20:30
Di-rect
013, Tilburg
20:00
Dotan
013, Tilburg
vrijdag 18 december 2015
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Zaantheater, Zaandam
19:30
Mark Foggo's Skasters + Skandaal!
Willemeen, Arnhem
20:45
Mister and Mississippi
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Symfo Classics
Vorstin, Hilversum
20:00
countdowncafé
Vorstin, Hilversum
John Coffey + support
Vera, Groningen
20:00
Tremonti
Trix, Antwerpen
20:30
Nederlands Studenten Jazz Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Stevie Ann
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
Regina Albrink
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
Canshaker Pi / Gosto / Klangstof / Taymir / The Benelux
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Simply Red
Sportpaleis, Antwerpen
Petter Carlsen
So What!, Gouda
21:15
Sunday Kids
Simplon, Groningen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Tenors
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Almere, Almere
22:00
Sweet Bourbon
Sally O'Brien's, Zwolle
21:00
Undercoversessie Steve Miller Band
Roepaen, Ottersum
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Skatalites
RASA, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:30
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Serious Request @ Volt
Poppodium Volt, Sittard