Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Islemunda
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
Lourdeskerk
Scheveningen
00:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 12 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Behind The Pines
La Madeleine, Brussel
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
David Luning
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
Marlies Ruigrok
Lourdeskerk, Scheveningen
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
20:00
Violetta Zironi
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Celtic Legends
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Molly
Paradiso, Amsterdam
Carly Rae Jepsen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Medammecour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Rob de Nijs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
La Rue Ketanou
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Eric Vloeimans
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Iris Hond
Singer Theater, Laren
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Stef Bos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Fay Claassen
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nerija
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Monster Magnet
Trix, Antwerpen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Joost
Vooruit, Gent
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 februari 2020
Lewis Capaldi
AFAS Live, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
Bimhuis, Amsterdam
19:45
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Broeder Dieleman - Theatertour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Harmonie, Leeuwarden
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
De Meenthe, Steenwijk
Her Majesty
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sara Correia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
Danny Vera - The Lone Stranger
Dok6, Panningen
20:15
Caravan Palace
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Equilibrium
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dance With The Dead
Effenaar, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis
Flint, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Spo Dee O Dee
Hedon, Zwolle
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Klooster, Woerden
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere