Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Singer Theater
Laren
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Islemunda
Rotterdam
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Handelsbeurs
Gent
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Ogtent
Duiven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vooruit
Gent
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
woensdag 12 februari 2020
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stef Bos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Iris Hond
Singer Theater, Laren
00:00
Eric Vloeimans
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
La Rue Ketanou
Rockhal, Esch zur Alzette
Rob de Nijs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:00
Medammecour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Molly
Paradiso, Amsterdam
Carly Rae Jepsen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celtic Legends
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:00
Violetta Zironi
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
20:30
Marlies Ruigrok
Lourdeskerk, Scheveningen
20:15
David Luning
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Behind The Pines
La Madeleine, Brussel
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Sara Correia
Handelsbeurs, Gent
19:30
No Warning
Hall Of Fame, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
Black Pumas
Effenaar, Eindhoven
20:15
Moonchild
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Ogtent, Duiven
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
NITS - Nits 2019-2020
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:00
O'G3NE
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:30
Vera Mann - Goesting
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Bootleg Beatles
C-Mine, Genk
20:00
Algiers
Botanique, Brussel
20:00
Brihang
Bootstraat, Hasselt
20:00
Sophia
BIRD, Rotterdam
20:00
Kacy and Clayton
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 13 februari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
21:00
Torii op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Crossfaith
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Joost
Vooruit, Gent
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Vera, Groningen
21:00
Gender Roles
V11, Rotterdam
20:30
Ian Noe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Moonchild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blanks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dutch Eagles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Yori Swart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:15
Van Dik Hout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Daddy Long Legs
Slachthuisterrein, Haarlem
20:30
Pendants / The Cherees
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel