Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Le Forum
Liège
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Markant Uden
Uden
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Islemunda
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
C-Mine
Genk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:15
De Ogtent
Duiven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
dinsdag 11 februari 2020
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eva van Manen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nerija
BIRD, Rotterdam
20:00
Ruth Jacott
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Place des Trois Fers
Le Forum, Liège
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Black Pumas
De Oosterpoort, Groningen
The Skints
Metropool Enschede, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Caravan Palace
Paard, Den Haag
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Murder Capital
Botanique, Brussel
20:00
Lewis Capaldi
Vorst Nationaal, Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
De Roma, Antwerpen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
Keane
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Pouya
Melkweg, Amsterdam
12:00
Orgelstudenten Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Bright Side Of Live
P60, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
O'G3NE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 12 februari 2020
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:00
O'G3NE
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
19:30
No Warning
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Marlies Ruigrok
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Sophia
BIRD, Rotterdam
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob de Nijs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Moonchild
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Eric Vloeimans
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Iris Hond
Singer Theater, Laren
20:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stef Bos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Vera Mann - Goesting
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Medammecour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brihang
Bootstraat, Hasselt
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Joost
Vooruit, Gent
20:00
Sara Correia
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Bootleg Beatles
C-Mine, Genk
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
La Rue Ketanou
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
NITS - Nits 2019-2020
De Kleine Willem, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Black Pumas
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kacy and Clayton
't Rozenknopje, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Ogtent, Duiven
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag