Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Diligentia
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Paradigm
Groningen
21:30
De Bosuil
Weert
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Sportpaleis Alkmaar
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:30
Burgerweeshuis
Deventer
00:15
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Huize Maas
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hedon
Zwolle
00:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
23:00
Nova
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Café de Herberg
Ommen
18:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
16:30
Mezz
Breda
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
P60
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lux
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
WORM
Rotterdam
donderdag 31 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
21:00
POPACOBANA @ NEW YEARS EVE
P60, Amstelveen
21:00
Paradigm NYE/NYD
Paradigm, Groningen
21:30
Oud & Nieuw met The Pianohouse
De Bosuil, Weert
Oud & Nieuw met De Likt / Kuddedieren
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Oud & Nieuw feest met live: Wisselfust
Little Devil, Tilburg
22:00
New Years Eve Alkmaar
Sportpaleis Alkmaar, Alkmaar
21:00
New Year's Eve: Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Iese/Daase
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Freaqshow
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:30
Big Bikers Ballroom
Burgerweeshuis, Deventer
00:15
Bam Boe Crew / Philou Louzolo / Robosonic
Sugar Factory, Amsterdam
vrijdag 01 januari 2016
17:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
The Rising Sun
Huize Maas, Groningen
New Year's Party: FUNCTION + ZADIG + THE BLACK MADONNA
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Hidden Charms
Hedon, Zwolle
00:30
De Grote Oud & Nieuw Tijdmachine
Effenaar, Eindhoven
zaterdag 02 januari 2016
23:00
Triple Threat
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Chassé Theater, Breda
Tim Knol - Lost & Found
De Kattendans, Bergeijk
17:00
The Snakedogs
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
The Juke Joints
De Fles, Spijkenisse
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
Nox Aeterna / Shades Of Hatred / Spartan
P60, Amstelveen
New Cool Collective
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lefthand Freddy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Jeremy Baker / Paul Groot e.a. - Robert Long
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Festival zonder Naam presenteert: Call It Off / Grim Tim / Harsh Realm
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Echo Movis / Midas / Radio Eliza / Roots Palmera
Melkweg, Amsterdam
Cliteater / Dictated / Korpse / Panoptikon / Suicide / Taake / The Mon
Hedon, Zwolle
23:00
Casa Nova
Nova, Amsterdam
zondag 03 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Undawn
Café de Herberg, Ommen
18:00
Tributeband.nl presenteert: Present Danger / Volbeat (tribute) /De Haa
Gebouw-T, Bergen op Zoom
16:30
The Yukon Club
Mezz, Breda
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Sebastiaan Benjamin + Flux Gallery
Hostel Strowis, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Milow
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Midas
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Jazzbende met Indifference en Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
Indiestad: Fuz / Karawane / Lookapony / Max Meser / Moontapes / YEAR
Paradiso, Amsterdam
17:00
Final Touch
Taverne, Bergen
15:00
Ensemble Cubrica
Amstelkerk, Amsterdam
16:30
Amber Kamminga / An Adverse Copy
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 04 januari 2016
20:00
Najib Amhali
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 05 januari 2016
20:00
Zitakula
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sirius Plan
Spirit of 66, Verviers
20:30
Infantry / Last Fear / Shade of Hatred
P60, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 06 januari 2016
20:00
Umeme Afrorave
Q-Factory, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - JABROER
Theater De Veste, Delft
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Beun, Heiloo
The Analogues
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016/2017
Flint, Amersfoort
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Milow
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Konya Turkish Sufi Music Ensemble
RASA, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jan De Wilde
30CC/Schouwburg, Leuven
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Corb Lund
Merleyn, Nijmegen
22:00
BINK, Emiel van Rijthoven & Kasper Kalf (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Barrage
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 07 januari 2016
Wishbone Ash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Véronique Sanson
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ton Kas - JABROER
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Knol - Lost & Found
Lux, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
M-Lab, Amsterdam
20:30
The Oslo Jazz Orchestra
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Super Star Gods
Simplon, Groningen
20:00
Sonic Soiree #40: Blackie & The Oohoos / Naive Set
De Brakke Grond, Amsterdam
21:30
Sofia Dragt
Hofman, Utrecht
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Paramatman
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Markant Uden, Uden
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Hieroglyphic Being, Assel, Paul du Lac, Parrish Smith
WORM, Rotterdam