Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:30
N9
Eeklo
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
De Spot
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spieghel
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
V11
Rotterdam
21:00
WORM
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
14:00
Flint
Amersfoort
Hedon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
20:30
RASA
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
zondag 27 november 2016
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
16:00
Harry Sacksioni
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
M83
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rag'n'Bone Man
Botanique, Brussel
20:00
Leyla McCalla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
16:15
Mayin
Gigant, Apeldoorn
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
Moss
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:00
Simone Kleinsma
Beatrix Theater, Utrecht
Pet Shop Boys
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
Call It Off / The Press and the President
De Spot, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
20:00
Con Brio
De Spieghel, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Archive
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Cigarettes After Sex
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
the Julie Ruin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frightened Rabbit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cilice Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Timeflies
Melkweg, Amsterdam
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
Coeur de Pirate
Melkweg, Amsterdam
Nynke Laverman - Wachter
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 29 november 2016
Steve Harris met British Lion
Boerderij, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theo Croker
TivoliVredenburg, Utrecht
M83
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Igor Cavalera - Return To Roots
013, Tilburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Elephant Stone
V11, Rotterdam
21:00
capsular / Irrational Library
WORM, Rotterdam
20:30
Leyla McCalla
LantarenVenster, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Knol - Lost & Found
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Luciano Messenjah
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Game
Paard, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Con Brio - Paradise Tour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life
Paradiso, Amsterdam
20:30
Preoccupations
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
Nothing But Thieves
Melkweg, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
14:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Flint, Amersfoort
woensdag 30 november 2016
Union J
Hedon, Zwolle
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bluegrass Jamboree - Uniek rondreizend bluegrass & americana festival
RASA, Utrecht
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Luka Bloom
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
013, Tilburg