Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Corneel
Lelystad
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
BIRD
Rotterdam
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
16:00
Mezz
Breda
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
De Doelen
Rotterdam
19:30
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
19:30
De Kube
Nijmegen
21:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Dynamo
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Spot
Middelburg
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
WORM
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Flint
Amersfoort
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Paard
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
zondag 27 november 2016
16:00
Mercy John
Corneel, Lelystad
Moss
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nynke Laverman - Wachter
De Harmonie, Leeuwarden
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
BIRD, Rotterdam
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
Phil Bee's Freedom
Café Wilhelmina, Eindhoven
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Rag'n'Bone Man
Botanique, Brussel
20:00
Sandra van Nieuwland
Patronaat, Haarlem
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
16:00
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
19:30
The Game
De Kube, Nijmegen
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
14:30
The Premise
Boerderij, Zoetermeer
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tjing Tjing
De Helling, Utrecht
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi
Dynamo, Eindhoven
maandag 28 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Archive
Koninklijk Circus, Brussel
Call It Off / The Press and the President
De Spot, Middelburg
Cigarettes After Sex
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Cilice Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Coeur de Pirate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Con Brio
De Spieghel, Groningen
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Frightened Rabbit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nynke Laverman - Wachter
DeLaMar, Amsterdam
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
Pet Shop Boys
013, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
20:00
Simone Kleinsma
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
the Julie Ruin
Paradiso, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Timeflies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 29 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
capsular / Irrational Library
WORM, Rotterdam
Con Brio - Paradise Tour
Paradiso, Amsterdam
21:30
Elephant Stone
V11, Rotterdam
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Leyla McCalla
LantarenVenster, Rotterdam
Luciano Messenjah
De Oosterpoort, Groningen
M83
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max & Igor Cavalera - Return To Roots
013, Tilburg
Nothing But Thieves
Melkweg, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Preoccupations
Tolhuistuin, Amsterdam
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Flint, Amersfoort
20:30
Steve Harris met British Lion
Boerderij, Zoetermeer
The Game
Paard, Den Haag
20:30
Theo Croker
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 november 2016
19:45
Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Amsterdam Klezmer Band
Cpunt Theater, Hoofddorp
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Bazart
Rotown, Rotterdam
19:30
Blondage (Rangleklods)
Melkweg, Amsterdam
20:30
Bluegrass Jamboree - Uniek rondreizend bluegrass & americana festival
RASA, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Clutch
Melkweg, Amsterdam