Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
14:30
Theater Sneek
Sneek
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Iduna
Drachten
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Paard
Den Haag
13:30
N9
Eeklo
15:30
Rotown
Rotterdam
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Cowboy Up
Waardamme
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:00
The Lane
Oostburg
17:00
De Pul
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:15
De Flux
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Spieghel
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Spot
Middelburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Bussel
Oosterhout
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
WORM
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
zondag 27 november 2016
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
16:00
Harry Sacksioni
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
15:30
Ever After’s Songwriter Circle
Rotown, Rotterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
15:00
Bony King of Nowhere
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
16:00
Big Creek Slim
The Lane, Oostburg
17:00
Best Of Foo
De Pul, Uden
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis
EKKO, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Band of Friends
De Bosuil, Weert
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Akil The MC (Jurassic 5) - SUPPORT JEROME XL
De Flux, Zaandam
maandag 28 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Timeflies
Melkweg, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
the Julie Ruin
Paradiso, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Simone Kleinsma
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pet Shop Boys
013, Tilburg
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
Nynke Laverman - Wachter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Frightened Rabbit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
20:00
Con Brio
De Spieghel, Groningen
Coeur de Pirate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cilice Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Bitterzoet, Amsterdam
Call It Off / The Press and the President
De Spot, Middelburg
20:00
Archive
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
dinsdag 29 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Theo Croker
TivoliVredenburg, Utrecht
The Game
Paard, Den Haag
20:30
Steve Harris met British Lion
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
20:30
Preoccupations
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nothing But Thieves
Melkweg, Amsterdam
Max & Igor Cavalera - Return To Roots
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
M83
TivoliVredenburg, Utrecht
Luciano Messenjah
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Leyla McCalla
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life
Paradiso, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde
Concertgebouw, Amsterdam
21:30
Elephant Stone
V11, Rotterdam
Con Brio - Paradise Tour
Paradiso, Amsterdam
21:00
capsular / Irrational Library
WORM, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 30 november 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Union J
Hedon, Zwolle
20:00
Tjing Tjing
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Theo Nijland - Desalniettemin
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
The Kilkennys
Flint, Amersfoort
19:30
The Game
Paard, Den Haag
19:30
The Front Bottoms
Melkweg, Amsterdam