Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:30
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
23:00
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Atak
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C. Den Horinck
Asse
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Corneel
Lelystad
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
17:45
De Doelen
Rotterdam
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
21:00
De Kroeg
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Noot
Amersfoort
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Reggehof
Goor
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Speeldoos
Vught
21:30
De Zwerver
Oostende
Den Diek
Lichtenvoorde
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
14:30
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
19:00
Estrado
Harderwijk
Ex-Voto
Voorhout
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Fluor
Amersfoort
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Hilton Amsterdam
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kulturhus
Ruurlo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
21:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Mezz
Breda
vrijdag 25 november 2016
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Margaret Glaspy
Trix, Antwerpen
20:00
Meshuggah + High On Fire
Trix, Antwerpen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
20:30
Ortega
Vera, Groningen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daredevils
Victorie, Alkmaar
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 26 november 2016
23:00
Barong Family
013, Tilburg
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Sevn Alias
013, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Skip & Die
Altstadt, Eindhoven
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Ray Wilson Genesis Classic
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Chassé Theater, Breda
20:15
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Kik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
21:00
AS WE GO + meer tba
De Bakkerij, Castricum
17:45
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
Moss
De Helling, Utrecht
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad
De Meester, Almere
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Phil Bee's Freedom
De Noot, Amersfoort
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Oosterpoort, Groningen
Alex Vargas
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Pink Oculus
De Peppel, Zeist
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
Birth of Joy / Dialogue / Hooked
Den Diek, Lichtenvoorde
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
14:30
Angels
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Def P
Duycker, Hoofddorp
Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis
Dynamo, Eindhoven
20:15
PETER PAN SPEEDROCK: HOUDOE EN BEDANKT!
Effenaar, Eindhoven
Falco Benz
EKKO, Utrecht
19:00
Hillsphere / Mistral / Xeno
Estrado, Harderwijk
Marvin Dee
Ex-Voto, Voorhout
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Electric Eel Shock
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Salsa Night met Acción con Clave
Groene Engel, Oss
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Symfo Classics
Het Bolwerk, Sneek
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Robert Ellis
Het Zonnehuis, Amsterdam
Boyzlife
Hilton Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Iduna, Drachten
21:00
Moonstruck
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Ska/Reggae met The Bouncers / The Upsessions
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band
Klaver 4 Live, Brunssum
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Chimera CD-Presentatie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Maria de Fátima
Kulturhus, Ruurlo
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
LABtrio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Ledeltheater, Oostburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
21:30
INHUME
Manifesto, Hoorn
20:15
Big One
Markant Uden, Uden
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
23:00
Taveneer
Merleyn, Nijmegen
20:00
Legends of Rock Tributes
Metropool, Hengelo
20:00
Kraantje Pappie
Metropool, Hengelo
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda