Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
M-Lab
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lux
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Mezz
Breda
Spant!
Bussum
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
Pitboel Theater
Sittard
21:00
Spirit of 66
Verviers
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Paard
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Aloys
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Paard
Den Haag
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
22:30
Cafe de Pompe
Goes
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
Metropool
Hengelo
Iduna
Drachten
20:30
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Kielzog
Hoogezand
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Paradiso
Amsterdam
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Tor
Enschede
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Maassilo
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De School
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
donderdag 07 januari 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
HAN Campustheater, Nijmegen
21:30
Sofia Dragt
Hofman, Utrecht
20:00
Sonic Soiree #40: Blackie & The Oohoos / Naive Set
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Super Star Gods
Simplon, Groningen
20:30
The Oslo Jazz Orchestra
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
M-Lab, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Knol - Lost & Found
Lux, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theaterhotel Almelo, Almelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Véronique Sanson
Koninklijk Circus, Brussel
Wishbone Ash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 08 januari 2016
20:00
12:04 / Anouk Slik / Babyshakers (punk) / Grapevine Collection / PALMS
Patronaat, Haarlem
Alex Roeka - Voort!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Amber Arcades
Fluor, Amersfoort
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Automatic Sam / Hallo Venray
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Barrage
Theater de Mythe, Goes
Benjamin Herman & Jan Akkerman
Mezz, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Bo Saris
P60, Amstelveen
20:00
Boppin' the Rock presents Deke Dickerson & the Eccofonics
dB's, Utrecht
Bounty Island / Cymbaline / Morganas Illusion / Storsky
Pitboel Theater, Sittard
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Kitchen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Concert de nouvel an
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Corb Lund
Paard, Den Haag
CUT_
Bibelot, Dordrecht
21:00
David Bowie Birthday Party
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dawn of mankind
Aloys, Eindhoven
20:00
Dazzled Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Disquiet / Shade of Hatred / Spartan
Het Podium, Hoogeveen
Drums United
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Erwin Nyhoff - Kings of Rock & Roll
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Flat Iron
Paard, Den Haag
23:00
Full Spectrum: Nathan Fake
EKKO, Utrecht
20:00
G for Giraffe / Lyrebird / The Refs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Garage voor gevorderden with Teddy's Hit / 45 Acid Babies / Orange Ma
Winston, Amsterdam
20:15
Gé Reinders
Theater in de Steeg, Den Haag
22:30
Gino Buyrogge
Cafe de Pompe, Goes
20:30
Gonzo Circus 25 jaar - Mulabanda + Sajjra + DJ SebCat + DJ Maus
WORM, Rotterdam
20:30
Great American Songbook
Centre Culturel d'Ans, Alleur
HAEVN / Indian Askin / The Brahms
Metropool, Hengelo
Harry Sacksioni 'Welcome To The Club'
Iduna, Drachten
20:30
Here Be Dragons
013, Tilburg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Infloyd
Bibelot, Dordrecht
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Kielzog, Hoogezand
23:00
Kamp Ras
Merleyn, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:00
KEIURBAN
Effenaar, Eindhoven
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Hoftheater, Raalte
20:30
Kris Dane
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
Lemon (NL)
Azart Ship of Fools, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
Maaike Ouboter
Paradiso, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Mazu / The Seventh Wave
Haags Pop Centrum, Den Haag
Milow
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
22:00
New Madrid
Vera, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
De Tor, Enschede
23:30
One White Dog
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Punkrock Riot: Harsh Realms + Lotus (BE) + Smash the Statues
Mezz, Breda
20:30
Reinbert de Leeuw - Zwanenzang (3 Keer De Leeuw)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Sabrina Starke
Luxor Live, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Zaantheater, Zaandam
20:00
Spoil Engine + From Earth + Forgettoforgive
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tarzan's My Daddy
Taverne, Bergen
20:15
The Analogues
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
The Great Communicators + Klyne
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
Therion
Maassilo, Rotterdam
Tim Knol - Lost & Found
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater De Storm, Winterswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
traumahelikopter / zZz
De School, Amsterdam
21:00
Undercoversessie Jimi Hendrix
Roepaen, Ottersum