Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:30
Cafe de Pompe
Goes
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Podium Reimerswaal
Rilland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Martiniplaza
Groningen
Dok6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Hof 88
Almelo
Jan van Besouw
Goirle
TOP
Bemmel
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
20:00
Duycker
Hoofddorp
Atak
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Jozef
Volendam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sint-Pieters-en-Pauluskerk
Mechelen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Maison de Village
Anvaing
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De KultuurKlup
Elst
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Corneel
Lelystad
Groene Engel
Oss
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Maison de la Culture
Namur
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
P3
Purmerend
Bibelot
Dordrecht
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Ernesto's
Sittard
Bootstraat
Hasselt
Theater de Kom
Nieuwegein
De Nieuwe Kerk
Den Haag
11:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
vrijdag 08 januari 2016
22:30
Gino Buyrogge
Cafe de Pompe, Goes
23:00
Kamp Ras
Merleyn, Nijmegen
23:00
Full Spectrum: Nathan Fake
EKKO, Utrecht
23:30
One White Dog
De Zwarte Ruiter, Den Haag
zaterdag 09 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Posthuis Theater, Heerenveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Zaantheater, Zaandam
Sven Ratzke - STARMAN
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hof 88, Almelo
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Avalanche Quartet - The Guests
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
De Likt / Edjahcation / Musest / This Kid
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
17:00
The Harlem Honkies
Café de Pilaren, Alkmaar
Future
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Wishbone Ash
De Pul, Uden
20:00
CARIBBEAN CLUB: LA FIESTA & 2FAMOUS
Duycker, Hoofddorp
Therion
Atak, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kypski / New Rotterdam Jazz Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Frankie's 40th Birthday: SODRI
Little Devil, Tilburg
20:00
Giocatori
P60, Amstelveen
20:00
WC Experience - nieuwjaarsconcert
Mezz, Breda
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:00
St. Tropez / Taymir
De Meester, Almere
20:00
Americana Guitar Fest
De Jozef, Volendam
20:00
An Evening With Knives
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Benefietconcert voor mensen op de vlucht
Sint-Pieters-en-Pauluskerk, Mechelen
20:00
Ein Abend In Wien - Groot Nieuwjaarsconcert met ballet
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Oak Tree
Maison de Village, Anvaing
20:00
Nieuwjaarsborrel: 2manykofferdjs + Maask
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Gadget (NL)
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beatrice van der Poel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Akkerman / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jeroen van Vliet - Solo & Moon Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Dire Straits by Mark Knopfler Tribute
Corneel, Lelystad
George Baker ft Reservoir Dogs Band
Groene Engel, Oss
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Plaistow - Titan (met visuals)
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Naive Set / Nouveau Vélo / The Homesick
EKKO, Utrecht
20:30
traumahelikopter
Podium 't Beest, Goes
20:30
Kampvuur in de Stad
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Great Mountain Fire
Maison de la Culture, Namur
20:45
Dazzled Sticks
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
My Baby
P3, Purmerend
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lavvi Ebbel
N9, Eeklo
21:00
BB-Ritz
Taverne, Bergen
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
21:00
Hans Dulfer - New Year's Party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
21:30
Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
zondag 10 januari 2016
Therion
Bootstraat, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
The Rosenberg Trio - Familia
De Nieuwe Kerk, Den Haag
11:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar