Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Aloys
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TOP
Bemmel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Sint-Pieters-en-Pauluskerk
Mechelen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
17:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
20:00
Mezz
Breda
Martiniplaza
Groningen
20:00
Maison de Village
Anvaing
20:30
Maison de la Culture
Namur
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
23:00
Ernesto's
Sittard
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Meester
Almere
20:30
De KultuurKlup
Elst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Jozef
Volendam
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café de Herberg
Ommen
22:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
WORM
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 08 januari 2016
21:00
The Great Communicators + Klyne
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dawn of mankind
Aloys, Eindhoven
Drums United
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Roeka - Voort!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Here Be Dragons
013, Tilburg
zaterdag 09 januari 2016
Joris Linssen & caramba - STROOM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
20:30
Kampvuur in de Stad
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Gadget (NL)
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
BB-Ritz
Taverne, Bergen
20:00
An Evening With Knives
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
20:00
Benefietconcert voor mensen op de vlucht
Sint-Pieters-en-Pauluskerk, Mechelen
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jeroen van Vliet - Solo & Moon Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Posthuis Theater, Heerenveen
17:00
De Likt / Edjahcation / Musest / This Kid
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Nieuwjaarsborrel: 2manykofferdjs + Maask
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
traumahelikopter
Podium 't Beest, Goes
21:30
Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Beatrice van der Poel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kypski / New Rotterdam Jazz Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Giocatori
P60, Amstelveen
21:00
My Baby
P3, Purmerend
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Hans Dulfer - New Year's Party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:45
Dazzled Sticks
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Lavvi Ebbel
N9, Eeklo
20:00
WC Experience - nieuwjaarsconcert
Mezz, Breda
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Oak Tree
Maison de Village, Anvaing
20:30
Great Mountain Fire
Maison de la Culture, Namur
20:00
Frankie's 40th Birthday: SODRI
Little Devil, Tilburg
20:30
Plaistow - Titan (met visuals)
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:00
Ein Abend In Wien - Groot Nieuwjaarsconcert met ballet
Kursaal Oostende, Oostende
Sven Ratzke - STARMAN
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Avalanche Quartet - The Guests
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Future
Heineken Music Hall, Amsterdam
George Baker ft Reservoir Dogs Band
Groene Engel, Oss
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
20:30
Naive Set / Nouveau Vélo / The Homesick
EKKO, Utrecht
20:00
CARIBBEAN CLUB: LA FIESTA & 2FAMOUS
Duycker, Hoofddorp
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Wishbone Ash
De Pul, Uden
20:00
St. Tropez / Taymir
De Meester, Almere
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Americana Guitar Fest
De Jozef, Volendam
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
20:30
Dire Straits by Mark Knopfler Tribute
Corneel, Lelystad
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
17:00
The Harlem Honkies
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:30
Jan Akkerman / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
Therion
Atak, Enschede
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
zondag 10 januari 2016
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle
WORM, Rotterdam
Frank Turner & The Sleeping Souls
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal