Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
De School
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Jozef
Volendam
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
23:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Reimerswaal
Rilland
21:00
P3
Purmerend
Dok6
Panningen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Groene Engel
Oss
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Café de Herberg
Ommen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Maison de la Culture
Namur
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Sint-Pieters-en-Pauluskerk
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
17:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Atak
Enschede
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
De KultuurKlup
Elst
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
vrijdag 08 januari 2016
20:15
Gé Reinders
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Mazu / The Seventh Wave
Haags Pop Centrum, Den Haag
Corb Lund
Paard, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Benjamin Herman & Jan Akkerman
Mezz, Breda
20:30
Punkrock Riot: Harsh Realms + Lotus (BE) + Smash the Statues
Mezz, Breda
21:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tarzan's My Daddy
Taverne, Bergen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
21:00
David Bowie Birthday Party
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sabrina Starke
Luxor Live, Arnhem
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Lemon (NL)
Azart Ship of Fools, Amsterdam
21:00
Garage voor gevorderden with Teddy's Hit / 45 Acid Babies / Orange Ma
Winston, Amsterdam
traumahelikopter / zZz
De School, Amsterdam
Maaike Ouboter
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bo Saris
P60, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Flint, Amersfoort
20:00
Amber Arcades
Fluor, Amersfoort
20:30
Great American Songbook
Centre Culturel d'Ans, Alleur
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 januari 2016
20:30
Jan Akkerman / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Joris Linssen & caramba - STROOM
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Americana Guitar Fest
De Jozef, Volendam
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
20:30
Kampvuur in de Stad
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Naive Set / Nouveau Vélo / The Homesick
EKKO, Utrecht
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Wishbone Ash
De Pul, Uden
20:30
Jeroen van Vliet - Solo & Moon Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frankie's 40th Birthday: SODRI
Little Devil, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Plaistow - Titan (met visuals)
LantarenVenster, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
21:00
My Baby
P3, Purmerend
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
George Baker ft Reservoir Dogs Band
Groene Engel, Oss
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
20:00
Ein Abend In Wien - Groot Nieuwjaarsconcert met ballet
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Great Mountain Fire
Maison de la Culture, Namur
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:00
Benefietconcert voor mensen op de vlucht
Sint-Pieters-en-Pauluskerk, Mechelen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Dire Straits by Mark Knopfler Tribute
Corneel, Lelystad
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:45
Dazzled Sticks
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nieuwjaarsborrel: 2manykofferdjs + Maask
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
CARIBBEAN CLUB: LA FIESTA & 2FAMOUS
Duycker, Hoofddorp
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Beatrice van der Poel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Posthuis Theater, Heerenveen
21:30
Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:30
Gadget (NL)
Theater 't Pand, Gorinchem
17:00
De Likt / Edjahcation / Musest / This Kid
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
20:30
traumahelikopter
Podium 't Beest, Goes
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Therion
Atak, Enschede
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
20:00
An Evening With Knives
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Lavvi Ebbel
N9, Eeklo
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
Sven Ratzke - STARMAN
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Kypski / New Rotterdam Jazz Orchestra
Paard, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Avalanche Quartet - The Guests
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:00
WC Experience - nieuwjaarsconcert
Mezz, Breda