Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:15
Cultura
Ede
21:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
17:00
Go Planet
Enschede
Go Planet
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
20:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Artishock
Soest
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Maison De La Culture
Tournai
21:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
De Bosuil
Weert
Het Plein
West-Graftdijk
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Splendor
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
Willemeen
Arnhem
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
15:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Spant!
Bussum
zaterdag 30 januari 2016
20:00
Herman Brock Jr.
Bibelot, Dordrecht
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Cultura, Ede
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
21:00
Convoy + Edison Effect
Altstadt, Eindhoven
21:00
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
together PANGEA
Effenaar, Eindhoven
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
17:00
K3
Go Planet, Enschede
K3
Go Planet, Enschede
Tango Extremo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Squonk -Squonk plays Genesis
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Illusionless
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh
Den Diek, Lichtenvoorde
20:30
Joséphine Baker : Paris mon amour!
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Cendrillon
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Planet Rose: Premiere PR Documentary + mystery guest
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Leif de Leeuw Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Angela Groothuizen - IKIGAI
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Thomas Toussaint Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
Maison Du Malheur
V11, Rotterdam
21:30
Dez Mona
Rotown, Rotterdam
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Reünie The Note
Baroeg, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Trouble No More
Artishock, Soest
20:00
Jacques Stotzem
Centre Culturel de Soignies, Soignies
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Michael Prins
Agnietenhof, Tiel
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Cuba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Echo & The Bunnymen
013, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
21:00
Author & Punisher / Bong Ra
dB's, Utrecht
Knalland's Birthday Bash
EKKO, Utrecht
Suede
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Stef Bos
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
21:00
Podium Dukdalf presents: De Dood || Rene SG || Cold Fire
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Her Majesty
Capellenborg Theater, Wijhe
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Mark Lotz & A Fula’s Call
De Peppel, Zeist
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:30
Caamora Theatre Company / Clive Nolan / She in Concert
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Danny Vera
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
Broederliefde / SBMG
Hedon, Zwolle
zondag 31 januari 2016
20:30
Hainides
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Half Way Station
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ambiq
Q-Factory, Amsterdam
Joseph & Maia / Kelvin Jones
Bitterzoet, Amsterdam
16:30
Jasper Schalks / Luka
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Sinas
Paradiso, Amsterdam
15:00
Trio Fossati
Splendor, Amsterdam
STUFF.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
16:15
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
Blackbriar / KingFisher Sky / Scarlett Stories / Sin7sinS
Willemeen, Arnhem
18:00
The Grit
Café ‘t Spektakel, Asten
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
16:00
Gypsy Philharmonic Orchestra
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum