Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Groene Engel
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weverij
Zierikzee
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
15:00
RASA
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
OT301
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
'T Witte Hoes
Adorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
21:30
STECK
Delft
Ahoy
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
De Klif
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De hoogte
Winsum
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Adelberg
Lommel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Kolk
Assen
17:30
Hofman
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:45
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Roepaen
Ottersum
Metropool
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Groene Engel
Oss
De Meenthe
Steenwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
donderdag 28 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
15:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen / Matangi Quartet
RASA, Utrecht
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Nijdrop, Opwijk
Danny Vera
Melkweg, Amsterdam
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
The Black Cult
OT301, Amsterdam
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hiphop Café XL editie
Grounds, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Het Klooster, Woerden
Henry Rollins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grave Pleasures / Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Golden Void / Holy Sons
Sojo, Leuven
20:00
Broeder Dieleman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bombardier Muffy / Tsar Bompa / Udarnik
Extase, Tilburg
20:00
Bird on the Wire / Flying Horseman
Paard, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Meervaart, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jagwar Ma
Rotown, Rotterdam
20:30
ESKA in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Davey Richmond
P60, Amstelveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
Memphis Maniacs
Luxor Live, Arnhem
21:30
Jalane Music
STECK, Delft
vrijdag 29 januari 2016
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Tim Knol - Lost & Found
Kennemer Theater, Beverwijk
Stef Bos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba - STROOM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Bassline: Hef
Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Kolk, Assen
17:30
N.O.R.A.
Hofman, Utrecht
19:00
Venomous Concept
Baroeg, Rotterdam
19:45
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Undercoversessie Tom Petty
Roepaen, Ottersum
together PANGEA
Metropool, Hengelo
20:00
Tio Gringo
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
The Stevie Nimmo Trio + The BluesBones
Groene Engel, Oss
The Pink Floyd Sound
De Meenthe, Steenwijk
Tame Impala
Heineken Music Hall, Amsterdam