Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Hofman
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
21:00
De Loods
Ridderkerk
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Dialoog
Ermelo
22:00
De Bliksem
Den Helder
20:00
dB's
Utrecht
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Centre culturel de Seraing
Seraing
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
013
Tilburg
18:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
17:00
De Fles
Spijkenisse
14:00
De Amer
Amen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Café de Herberg
Ommen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Mezz
Breda
19:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
zaterdag 06 februari 2016
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Meervaart, Amsterdam
21:00
Colin Blunstone & his All Star Band
Manifesto, Hoorn
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pleinvrees On Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
21:00
Femme Vanille
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
21:00
Hef + Sevn Alias
De Loods, Ridderkerk
20:00
Protection Patrol Pinkerton
De Kreun, Kortrijk
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Danny Vera
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Dialoog, Ermelo
22:00
Brutal Mindz / Misfit–UK / Mr. Leathers
De Bliksem, Den Helder
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
Michael Prins
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Les Gauff en concert acoustique
Centre culturel de Seraing, Seraing
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
CCXL Theater, Vlissingen
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Wim Mertens Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Julian Sas / Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
22:00
The Bluesparty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Martin Lawrence in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
The Artificial
Bibelot, Dordrecht
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
New Cool Collective featuring Mark Reilly (Matt Bianco)
013, Tilburg
zondag 07 februari 2016
18:00
Behemoth
Trix, Antwerpen
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Storytelling
Theater Aan De Slag, Culemborg
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Colin Blunstone - BIS concert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Boudewijn de Groot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
16:00
55 Blues club!
Café de Herberg, Ommen
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
maandag 08 februari 2016
20:00
Gebruik de zoekmogelijkheid om een artiest te selecteren / Jason Derül
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Black Stone Cherry
Trix, Antwerpen
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
Halestorm
TivoliVredenburg, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Kozakky Boys - Groot carnavalsfeest in Mezz
Mezz, Breda
19:00
SKARNAVAL with JAYA THE CAT!
Ernesto's, Sittard
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 09 februari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ellie Goulding
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nevermen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ivan Ave & Mndsgn
Paradiso, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Vintage Caravan
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bruce Brubaker / Jeremy Dumont / Lisza
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Celtic Woman
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Jason Derülo
Heineken Music Hall, Amsterdam
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein