Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
dB's
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Club Antre
Amsterdam
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bar American
Middelburg
23:00
Atak
Enschede
Agnietenhof
Tiel
20:00
ACU
Utrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Vondelpark
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
22:30
STECK
Delft
20:30
STECK
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Plock
Volkel
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Music Club Kampen
Kampen
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
vrijdag 12 februari 2016
22:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sandra van Nieuwland
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
De Kleine Willem, Enschede
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Orgaanklap
dB's, Utrecht
21:00
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Tombaz Ensemble
Club Antre, Amsterdam
21:00
Pearl Jam door Marco Hovius
Café de Herberg, Ommen
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
20:30
Elizium
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Joe Undercover
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Dazzled Sticks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Textures
Bibelot, Dordrecht
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Bar American, Middelburg
23:00
Waves HipHop. Beats. Trap. RNB
Atak, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Avtovaz / Cymbaline / SATER.
ACU, Utrecht
Toto
013, Tilburg
Denzel Curry / Le Scratch
013, Tilburg
zaterdag 13 februari 2016
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
21:00
Fake Billy & The False Prophets / the mighty breaks
Winston, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Erik de Zwart / Jeroen Nieuwenhuize
Vorstin, Hilversum
16:00
Camerata RCO
Vondelpark, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Maurice Louca = The Dwarfs of East Agouza
Vera, Groningen
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
19:30
Shearwater
Tolhuistuin, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Drums United
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Krystl
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Her Majesty
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Stef Bos
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Danny Vera
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Dj Dionysius / Dj Robert Smit / POPTRASH
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
Making Waves Winterfest
Patronaat, Haarlem
20:00
Mirusia Louwerse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
Lil Kleine
P60, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
3J'S - Tour 7
Orpheus, Apeldoorn
15:00
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
19:30
Angel Haze
Melkweg, Amsterdam
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Meervaart, Amsterdam
21:00
Nankosoul + John Frost
Luxor Live, Arnhem
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen