Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willemeen
Arnhem
Victorie
Alkmaar
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Swaf
Hoorn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
P3
Purmerend
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Molen De Ster
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Korzo
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Fluor
Amersfoort
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Cultura
Ede
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
BIRD
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
vrijdag 20 januari 2017
Batushka / Arkona / Support
Willemeen, Arnhem
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
The Dutch Eagles
Veluvine, Nunspeet
21:00
de Sp aties / The Sensational Second Cousins / Combo Koedijk
V11, Rotterdam
20:15
Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ahmet Aslan
TivoliVredenburg, Utrecht
Trentemoller
TivoliVredenburg, Utrecht
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
LOS - VAST
Theater Ludens, Voorburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Henk & Melle
Swaf, Hoorn
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Sideways Into Balance Albumrelease
So What!, Gouda
20:30
Ratpatrol / TV Smith / UK Subs
Simplon, Groningen
20:00
Aimée de Jongh / Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Tina Turner Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
James Watts
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Fleddy Melculy
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
JJ Sharp band
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
The Pineapple Thief
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Mastersons
Paard, Den Haag
20:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:00
The Bunga Bunga Experience
OT301, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Orpheus, Apeldoorn
20:30
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
23:30
Balkan Beats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Albumpresentatie Captain Disco
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: The Super Soakers + Mexican Surf
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Promised Land Sound
Molen De Ster, Utrecht
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger
Mezz, Breda
19:30
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
José González
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jim Black
LantarenVenster, Rotterdam
Shishani
Korzo, Den Haag
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
21:00
Jack Bottleneck + Dishking
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Pivo - Taalisman Releaseparty
Hedon, Zwolle
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Gebr. De Nobel, Leiden
Bettie Serveert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mathilde Santing
Fulcotheater, IJsselstein
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Fluor, Amersfoort
Toontje Lager
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Gallowstreet Brass Band
Doornroosje, Nijmegen
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
ONCE EERT 'TEN' - A PEARL JAM TRIBUTE
De Flux, Zaandam
20:30
Defeated Decade / Deposit / Run Like Hell
De Bosuil, Weert
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
K's Choice
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Marieke Eelman + band
Cultura, Ede
DeWolff
Corneel, Lelystad
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
FABELHAFT
BREStheater, Brielle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
LeFtO
BIRD, Rotterdam
21:30
Yussef Kamaal w/ LeftO
BIRD, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam