Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vera
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
23:00
Mezz
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Hoftheater
Raalte
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Dok6
Panningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Mahogany Hall
Edam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Almere
Almere
Lux
Nijmegen
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
woensdag 18 januari 2017
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Kristian Salisbury
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Les Discrets
Willemeen, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mathilde Santing
Het Wennekerpand, Schiedam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sons of Kemet
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 19 januari 2017
20:30
Alaskans
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Andrea Vasi / James Oesi
Portugese Synagoge, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Awir Leon
Gaslab TU/e, Eindhoven
20:15
Barren Earth / Insomnium / Wolfheart
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Batushka
Vera, Groningen
23:00
Bismuth
Patronaat, Haarlem
Brace
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
23:00
Coco Bryce / Rachel Green
Mezz, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Hoftheater, Raalte
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Einstürzende Neubauten
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jord - Afstudeershow
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Maaspoort, Venlo
20:15
K's Choice
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Mahogany Hall, Edam
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
20:30
Oliver / Season On The Line
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Promised Land Sound
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Almere, Almere
The Dutch Eagles
Lux, Nijmegen
20:45
The Funkalicious Collective
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Kik
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Pilgrims
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
Touché Amoré
Dynamo, Eindhoven
19:30
Trentemoller
Melkweg, Amsterdam
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
20:00
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam