Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
22:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
19:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Klokgebouw
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
JVC De Schuit
Katwijk
21:30
JKC Nirwana
Dronten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Flint
Amersfoort
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Ethias Arena
Hasselt
23:00
Ernesto's
Sittard
Effenaar
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Bosuil
Weert
22:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Café Miles
Amersfoort
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:30
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Artishock
Soest
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
11:30
Theater De Veste
Delft
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
11:00
Salle Dupreel
Brussel
15:00
RASA
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 20 februari 2016
20:00
Yorick van Norden
Nijend 24, Anderen
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Frisian Forze Festival Kickoff 2016
Neushoorn, Leeuwarden
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
22:30
Donnerwetter
Muziekcafé Helmond, Helmond
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
19:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Joakim Tinderholt
Merleyn, Nijmegen
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
Arno
Melkweg, Amsterdam
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
21:00
Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
20:30
Toñi Fernandez
Maison De La Culture, Tournai
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Marcin Wasilewski Trio + Joakim Milder - Spark of Life
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Róisín Murphy
Klokgebouw, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris)
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:00
The Tibbs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Parne Gadje
Grounds, Rotterdam
20:30
The Black Cult / Double Veterans / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
21:00
Gerson Main
Grenswerk, Venlo
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
16:00
L'oiseau de feu
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Les Agrémens
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Frans Bauer Live in Concert X
Ethias Arena, Hasselt
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:30
Infloyd- Amused To Death
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
21:00
La Muerte
De Zwerver, Oostende
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gun Outfit
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Knight Susan / The Blackies
De Meester, Almere
Stef Bos
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van
De Kruisberg, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roos Blufpand
De Helling, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Simone Lamsma
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
21:30
Grave Dohls
De Fles, Spijkenisse
20:00
Dudettes / HeavyLight / Luminize
De Bosuil, Weert
22:00
DUB A WARE w/ Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
Remy van Kesteren
Concerto, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:00
Grace Solero
CC Muziekcafé, Amsterdam
Amber Gomaa
Café Miles, Amersfoort
17:00
Black Coat
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Hans Dulfer
Cacaofabriek, Helmond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Wouwer, Ravels
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Peter Pan Speedrock
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Elpamas
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Bluezzcontrol
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jali / Typh Barrow
Aula Magna, Ottignies
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
20:00
Lil Kleine
Atak, Enschede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Ack van Rooyen / Jeroen Manders
Artishock, Soest
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Few Bits
Altstadt, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Her Majesty
Agora Theater Druten, Druten
Chris Chameleon - Drie Vriende
Agnietenhof, Tiel
zondag 21 februari 2016
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
King Gizzard & The Lizzard Wizard + support
Vera, Groningen
21:30
Gun Outfit
V11, Rotterdam
16:30
Anne Bakker / Lois & The Dirty Heroes
Tolhuistuin, Amsterdam
11:30
De 6 suites van Bach - Anno 2016
Theater De Veste, Delft
17:00
Sjako!
Taverne, Bergen
15:00
Mathilde Santing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Lunatree
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
11:00
Concerts du Dimanche: Quatuor Arsys
Salle Dupreel, Brussel
15:00
Toñi Fernandez + support: Haymah
RASA, Utrecht
15:00
Singer-songwriter Anouk Balins
PopEi, Eindhoven
21:00
Awakening Sun & Captivity
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Emancipator (USA) LowaddictsSoundsystem (EP release show)
Patronaat, Haarlem
20:00
Saviours
Patronaat, Haarlem
20:00
Point Quiet
Paradox, Tilburg
22:00
Zornik
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kula Shaker
Paradiso, Amsterdam