Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Dakota
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Winston
Amsterdam
Oedipus
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Atak
Enschede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Ernesto's
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
19:00
Metropool
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
15:00
Roepaen
Ottersum
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Victorie
Alkmaar
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
Taverne
Bergen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Atak
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Flint
Amersfoort
21:30
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Willemeen
Arnhem
21:30
P3
Purmerend
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
14:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
23:00
Winkel van Sinkel
Utrecht
20:00
Nijend 24
Anderen
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
De Grott
Breda
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Bosuil
Weert
20:30
De Grote Broek
Nijmegen
11:00
Salle Dupreel
Brussel
11:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
De Kleine Willem
Enschede
21:30
V11
Rotterdam
17:00
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
15:00
Grounds
Rotterdam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
zaterdag 20 februari 2016
Karsu Dönmez
Theater Dakota, Den Haag
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Ketzer / Gold / Throne Of Time
Winston, Amsterdam
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Oedipus, Amsterdam
20:00
Knight Susan / The Blackies
De Meester, Almere
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
L'oiseau de feu
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
21:00
La Muerte
De Zwerver, Oostende
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris)
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:30
Les Agrémens
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Lieve Bertha
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Lil Kleine
Atak, Enschede
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lucas Hamming + Blupaint
Patronaat, Haarlem
20:00
Mala Vita
Paard, Den Haag
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
20:30
Marcin Wasilewski Trio + Joakim Milder - Spark of Life
LantarenVenster, Rotterdam
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Me & Mr. Jansen
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
19:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Michael Prins
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Parne Gadje
Grounds, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
19:00
Peter Pan Speedrock
Burgerweeshuis, Deventer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Pleinvrees on Tour
Paradiso, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
Remy van Kesteren
Concerto, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater De Veste, Delft
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
15:00
Roepaen Reggae
Roepaen, Ottersum
Róisín Murphy
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Roos Blufpand
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silent Everything 2016 - Silent Disco & Silent bands
Victorie, Alkmaar
20:15
Simone Lamsma
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Wouwer, Ravels
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Steed
Taverne, Bergen
Stef Bos
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stevie Wonders Songs In The Key of Life
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Black Cult / Double Veterans / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Winsinghhof, Roden
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
The Funky Cat
P60, Amstelveen
20:00
The Tibbs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tom Vanstiphout
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Toñi Fernandez
Maison De La Culture, Tournai
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
20:00
UK Subs
Willemeen, Arnhem
21:30
Valentine
P3, Purmerend
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van
De Kruisberg, Doetinchem
14:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie 2015-2016 presenteert: Nina Verhare
Tuinhuis van Charlotte, Breda
23:00
World Of Winter
Winkel van Sinkel, Utrecht
20:00
Yorick van Norden
Nijend 24, Anderen
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
zondag 21 februari 2016
16:30
Anne Bakker / Lois & The Dirty Heroes
Tolhuistuin, Amsterdam
Arno
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Awakening Sun & Captivity
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Broeder Dieleman
De Grott, Breda
15:00
Carmina Burana - European Philharmonia
Kursaal Oostende, Oostende
Cats on the Corner / The Paladins
De Bosuil, Weert
20:30
Chaver, BATTRA// en STARK
De Grote Broek, Nijmegen
11:00
Concerts du Dimanche: Quatuor Arsys
Salle Dupreel, Brussel
11:30
De 6 suites van Bach - Anno 2016
Theater De Veste, Delft
20:30
Emancipator (USA) LowaddictsSoundsystem (EP release show)
Patronaat, Haarlem
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ezra Furman
Paradiso, Amsterdam
16:00
Frank Michaël
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Gun Outfit
V11, Rotterdam
17:00
Hideaway / Tiny Legs Tim
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
15:00
Hippe Gasten
Grounds, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel