Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Little Devil
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Volta
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
De Bakkerij
Castricum
18:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Theater Concordia
Haastrecht
De Flux
Zaandam
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
22:00
Atak
Enschede
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
18:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Ahoy
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:30
Wim's Muziekkelder
Doetinchem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
V11
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Paradox
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Paradiso
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Ludens
Voorburg
Het Musiater
Zevenaar
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Nederland Drie
Wateringen
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Concertgebouw
Brugge
21:30
'T Witte Hoes
Adorp
22:00
Artishock
Soest
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
vrijdag 27 januari 2017
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Disaster / Temple Renegade / Venhill
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
DeWolff
Paard, Den Haag
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Dandy Devils Inc. + meer!
De Bakkerij, Castricum
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
20:30
Beatbusters
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
20:30
AIDAN & THE WILD
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
A$AP TYY
Paradiso, Amsterdam
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zaterdag 28 januari 2017
23:00
Zer00's Heroes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Yuri Honing
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
22:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
Atak, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Kampanje, Den Helder
18:30
Wederganger / Folteraar / Possession / Slægt / Deathcult
Willemeen, Arnhem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Vaudou Game
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band)
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
21:00
Tribute to 2016!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Toontje Lager
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tift Merritt
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Radio Dept.
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
The Naked Sweatdrips
Merleyn, Nijmegen
The Flaming Lips
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dutch Eagles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:30
The Dutch
Wim's Muziekkelder, Doetinchem
19:30
The Dillinger Escape Plan
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
The Bootleg Sixties
De Reggehof, Goor
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Stephen Fearing
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
St. Tropez + The Mighty Breaks
V11, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Spant!, Bussum
20:00
Sjako!
Patronaat, Haarlem
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
Sari Schorr
Metropool, Hengelo
20:30
Royal Canoe
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradox, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
Qeaux Qeaux Joans
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pink Project
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
Pater Moeskroen - Fiesta!
Het Musiater, Zevenaar
22:00
Oh Thunder
Altstadt, Eindhoven
20:30
Novatia
Nederland Drie, Wateringen
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Natalia
Concertgebouw, Brugge
21:30
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
22:00
Monkey Joe
Artishock, Soest
21:30
Mickey's
De Fles, Spijkenisse
21:00
Metal Battle - Voorronde Flevoland
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel