Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Le Forum
Liège
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Perifeer
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:30
Concerto
Amsterdam
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Aula Magna
Ottignies
21:15
ACU
Utrecht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
The Cave
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vera
Groningen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Taverne
Bergen
21:30
STECK
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
maandag 22 februari 2016
20:00
Fréro Delavega
Le Forum, Liège
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herbstlaub
De Perifeer, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
BB Three
Cafe D’n Ingel, Thorn
Night Beats / PINS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 23 februari 2016
Foals
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Movits!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Gerson Main
Sugar Factory, Amsterdam
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Blue Note Club Nights #1: Benjamin Herman & Anton Goudsmit
Q-Factory, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
22:00
Lanterns on the Lake
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marle Thomson
Paradiso, Amsterdam
Oneohtrix Point Never
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Jeremy Loops
Melkweg, Amsterdam
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
De Eendracht, Gemert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:30
The Black Tambourines
Concerto, Amsterdam
20:30
AY!
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Fresku (nl)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
I Muvrini
Aula Magna, Ottignies
21:15
Marching Church
ACU, Utrecht
20:00
Boubacar Traoré
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 24 februari 2016
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Skraeckoedlan / Snowy Dunes
The Cave, Amsterdam
21:00
Elly de Waard
Taverne, Bergen
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Black Tambourines
Sugar Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Stef Bos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Velzen & The Hibby GBs (Kenia)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
Nathaniel Rateliff
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Emancipator
Paard, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
19:30
Wizkid
Melkweg, Amsterdam
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Hoftheater, Raalte
20:00
Bohemian Betyars
Gebr. De Nobel, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
18:30
Besoin de Tendresse
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:00
Joanna Newsom
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
The Great Eyeballs BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 25 februari 2016
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Eagles of Death Metal
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
El Pino & The Volunteers + Goslink
Vera, Groningen
21:30
Holly Herndon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marina and the Diamonds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Cosmic Carnival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
21:30
Bald As Love
STECK, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Movement
Simplon, Groningen
20:30
Bertolf
Simplon, Groningen
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn