Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meester
Almere
Metropool
Hengelo
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Extase
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Poppodium Culemborg
Culemborg
21:30
'T Witte Hoes
Adorp
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Atak
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Artishock
Soest
22:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Patronaat
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Duif
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
11:00
Dynamo
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
Altstadt
Eindhoven
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Hedon
Zwolle
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Harmonie
Edam
16:30
De Pul
Uden
16:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
zaterdag 28 januari 2017
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
Sari Schorr
Metropool, Hengelo
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradox, Tilburg
20:00
Tift Merritt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Manon Kroezen - Hommage aan de tijd
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:00
De Kraaien / Emmaly Brown / Speakerheadz
Strand Scheveningen, Scheveningen
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ace of Spades - A Lemmy Tribute
Vera, Groningen
20:00
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
20:15
LOS - VAST
Veluvine, Nunspeet
20:15
Pink Project
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Spant!, Bussum
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Junushoff Theater, Wageningen
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Back to the Country part 6
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Patronaat, Haarlem
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
BREStheater, Brielle
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Royal Canoe
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Doe Maar Na
't Ukien, Kampen
20:30
Novatia
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Stephen Fearing
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Laster / The Fifth Alliance
Extase, Tilburg
21:00
Vaudou Game
TivoliVredenburg, Utrecht
St. Tropez + The Mighty Breaks
V11, Rotterdam
21:00
Frankie Chavez
Grounds, Rotterdam
21:00
Metal Battle - Voorronde Flevoland
JKC Nirwana, Dronten
21:00
JJ Sharp band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band)
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
21:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Flux, Zaandam
21:00
Jampara & the Batalion
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Tribute to 2016!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
21:00
24 Pesos
Poppodium Culemborg, Culemborg
21:30
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
21:30
Mickey's
De Fles, Spijkenisse
22:00
The Naked Sweatdrips
Merleyn, Nijmegen
22:00
Def Rhymz Everybody Loves the 90's
Roepaen, Ottersum
22:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
Atak, Enschede
22:00
LIVE: Anouk by The Graduated Fools
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Oh Thunder
Altstadt, Eindhoven
22:00
Jean Paul Rena
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Monkey Joe
Artishock, Soest
22:00
Afro Bro's
Duycker, Hoofddorp
23:00
Zer00's Heroes
De Oosterpoort, Groningen
23:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:00
Josh Wink
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Dabutes / Kriss Kross Amsterdam
Patronaat, Haarlem
zondag 29 januari 2017
Sabaton
AFAS Live, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Spiegel, Zwolle
Snowapple
De Duif, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
11:00
Dynamiccon 2017
Dynamo, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday: Fê Lelot
Grounds, Rotterdam
13:00
ROLLING STONES DAG, nationale editie 2017
Altstadt, Eindhoven
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
14:00
Julio Melio
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Hedon Presents: Duroc / The Raw Biscuits / Melonhead
Hedon, Zwolle
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Lux, Nijmegen
16:00
The Blues Giants - Feat. Sugaray Rayford, Mike Zito, Albert Castiglia,
De Bosuil, Weert
16:00
Ode aan Herman Brood door Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
16:00
The Dynamite Blues band
Roepaen, Ottersum
16:00
Moo Sessions // Toycar Taxi
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:15
Project Bongo
Gigant, Apeldoorn
16:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
16:30
Singer Songwriter Sunday #8
De Pul, Uden
16:30
The Maureens
Mezz, Breda
DeWolff
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dimitris Mystakidis
Tolhuistuin, Amsterdam
Arno
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Conor Oberst
TivoliVredenburg, Utrecht
Kaleo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nederlands Kamerkoor
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Misia
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Fates Warning
Patronaat, Haarlem
20:00
Beach Slang
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. 't Gasthoes, Horst