Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lux
Nijmegen
19:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Pul
Uden
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Mezz
Breda
22:30
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Willem
Papendrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Muzeval
Emmen
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Rotown
Rotterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
woensdag 02 maart 2016
Loes Luca - DOEK!
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
19:30
Ares / Crazy Daze / De Alliantie / Echo Movis / Hard & Heady / Jessy /
Het Vliegende Paard, Zwolle
19:30
Alice On The Roof
Nijdrop, Opwijk
20:00
[PIAS] Nites: Bloc Party / Oscar / Rina Mushonga
Q-Factory, Amsterdam
The Young Folk
Melkweg, Amsterdam
TaxiWars
Muziekgieterij, Maastricht
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Striker
Little Devil, Tilburg
20:00
Starve
dB's, Utrecht
20:00
Savages
Botanique, Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
PFM (Premiata Forneria Marconi)
Spirit of 66, Verviers
20:00
Perpetuum Jazzile
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kingcrow / Votum
De Pul, Uden
20:00
De Staat
Charlatan, Gent
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dan Stuart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chris Robinson Brotherhood
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
10cc
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tom Vanstiphout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
The African Mamas & Leoni Jansen - Graceland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Markant Uden, Uden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guus Meeuwis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fred Eaglesmith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Cultura, Ede
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
The Libertines
Paradiso, Amsterdam
20:30
Junior Boys
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Boubacar Traoré
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arno
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Wooden Soldiers
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Brew (UK)
Mezz, Breda
22:30
Rosie Lowe
Paradiso, Amsterdam
donderdag 03 maart 2016
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
Stef Bos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Michael Prins
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Loes Luca - DOEK!
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Willem, Papendrecht
John Buijsman / New Cool Collective
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
The Brew (UK)
Bibelot, Dordrecht
Soulfly
Doornroosje, Nijmegen
Noah Guthrie
Paradiso, Amsterdam
19:30
Newton Faulkner
Melkweg, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Years & Years
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
William Sheller
Le Forum, Liège
20:00
We Are Carnivores
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Variations Enigma
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Young Folk
Paard, Den Haag
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rhovanion + Jötnar + Nornagesta
P60, Amstelveen
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Omnia - Celtic World
Theaterhotel Almelo, Almelo
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
La-Ventura + Within Silence en Signum Regis
P3, Purmerend
20:00
Kloostersessie' ft. Douglas Firs (BE) + Bony King (BE)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Kiss The Anus Of A Black Cat / The Black Heart Rebellion / ContraContr
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Kingcrow / Mind:Soul / Votum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jessy Hay
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jarryd James
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Icky Pack EP Release
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Grimes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fête de la Saint-Patrick et de la Bretagne
Koninklijk Circus, Brussel
Ethan Johns
Rotown, Rotterdam
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt