Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
22:00
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
STECK
Delft
Roepaen
Ottersum
Chassé Theater
Breda
18:00
Brandpunt
Breda
Theater De Kolk
Assen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
N9
Eeklo
21:00
Grounds
Rotterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
20:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Boelies Pub
Winschoten
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Amstelhaven
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Atak
Enschede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Vera
Groningen
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Het Vliegende Paard
Zwolle
21:00
Het Vliegende Paard
Zwolle
19:30
Jeugdland
Ulvenhout
20:15
Schouwburg Almere
Almere
21:30
Stathe
Utrecht
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
Dynamo
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Artishock
Soest
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Domijnen
Sittard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
22:00
Max
Alphen aan den Rijn
19:30
P3
Purmerend
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Discotheek Trinity
Renesse
vrijdag 26 februari 2016
German Glam Punk DJ Ensemble / Orgaanklap / Rectum Raiders
Paard, Den Haag
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fred Eaglesmith & Band (CAN) + Support
Patronaat, Haarlem
20:15
Frank Boeijen
Theater De Muzeval, Emmen
22:00
Fourmad
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:30
EZGININ GÜNLÜĞÜ
Luxor Live, Arnhem
21:00
Electric Tears / The Light Brigade / TBA
Manifesto, Hoorn
23:00
Egbert & Secret Cinema
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
22:00
Dr. Justice & The Smooth Operators / Woof Woof Ridicule
STECK, Delft
Douwe Bob
Roepaen, Ottersum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
18:00
DJ Kettingzaag / Inwolves / NOODLE Inc. / Ramona
Brandpunt, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:00
Dead Company
Bibelot, Dordrecht
De Staat
Patronaat, Haarlem
20:30
De Eerste De Beste
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Dave Clarke Presents: Whip It
Melkweg, Amsterdam
Das Coen und Sander Fest
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Chantal Acda (BE) / Lyenn (BE) @N9
N9, Eeklo
21:00
Canteca de Macao
Grounds, Rotterdam
23:45
Buraka Som Sistema
Annabel, Rotterdam
20:00
Brussels Jazz Orchestra / David Linx
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
BOWIE - sound and vision
Victorie, Alkmaar
20:00
Boudewijn de Groot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Black Fuse / Braindrive / Laila / Stick Figures / Ten Years Today
Boelies Pub, Winschoten
Birth of Joy / The Mysterons
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bird on the Wire
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Bigflo et Oli
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Bertolf
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Beathoven / Franklin / The Admiral
Amstelhaven, Amsterdam
20:30
Band of Friends / Gerry Mcavoy's Band Of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Avery Plains / Drive By Wire
Atak, Enschede
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Apneu
Cul de Sac, Tilburg
Angela Groothuizen - IKIGAI
Meervaart, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
LantarenVenster, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 27 februari 2016
21:00
Yuko Yuko
Vera, Groningen
20:30
Young Guts Festival
Maison De La Culture, Tournai
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Town of Saints
Het Vliegende Paard, Zwolle
21:00
Town of Saints
Het Vliegende Paard, Zwolle
19:30
Top 100 van de Baronie
Jeugdland, Ulvenhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
21:30
TIAN
Stathe, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:30
The Wieners
Klaver 4 Live, Brunssum
The Used
Dynamo, Eindhoven
17:00
The Swingin' Demons
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
The Skull
Q-Factory, Amsterdam
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
20:30
The Cool Quest
Simplon, Groningen
22:00
the Choax
Artishock, Soest
21:00
The Black Veins
Taverne, Bergen
20:15
The B-Movie Orchestra
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
The American Roadshow presents: CC Grand / Gravel Town / Linda Kreuzen
Rotown, Rotterdam
21:00
Tank86
Little Devil, Tilburg
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
SUONO DIGS DEEPER WITH: ROBERT DIETZ
Effenaar, Eindhoven
20:30
STUFF.
EKKO, Utrecht
Stef Bos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sonic Acts at Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
22:00
Saturnalia Temple
Merleyn, Nijmegen
20:30
Roos Blufpand
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Ronnie Flex
Duycker, Hoofddorp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Muziekcentrum Enschede, Enschede
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
PRIVÉ: PLUG ’N PLAY
Vorstin, Hilversum
Physical Graffiti
Manifesto, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Pearl Jam + Live Tribute ( by ONCE + Simple Creed)
De Bosuil, Weert
22:00
Pascion
Max, Alphen aan den Rijn
19:30
P3 Tribute Night 6
P3, Purmerend
20:15
Omnia - Celtic World
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Noordzangers / Shantykoor De IJsselmannen / Something Else
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Netherlands Deathfest
013, Tilburg
20:15
Naturally 7
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:30
Mr. Man
De Fles, Spijkenisse
21:30
MONEY
V11, Rotterdam
22:00
Mocambo Blues
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Luisa Amaro
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Lucas Hamming
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Loco Loco
Discotheek Trinity, Renesse