Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Max
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Hof 88
Almelo
23:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
IJsselhallen
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
EKKO
Utrecht
16:00
De Pul
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Noorderkerk
Sneek
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
13:00
Voormalig Kantoorpand RET Remise Sluisjesdijk
Rotterdam
14:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Lux
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Het Depot
Leuven
Schouwburg Het Park
Hoorn
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Vera
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:45
NiXenMeer
Enschede
20:00
PopEi
Eindhoven
18:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
16:30
Mezz
Breda
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:15
Gigant
Apeldoorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
CineCity
Vlissingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
21:30
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
zaterdag 27 februari 2016
20:00
Luisa Amaro
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Joe Jackson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Krystl
Meervaart, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
The Skull
Q-Factory, Amsterdam
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
16:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Pascion
Max, Alphen aan den Rijn
20:30
40UP
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lilian Vieira
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Her Majesty
Theater Hof 88, Almelo
23:00
Exclusive 90's
Victorie, Alkmaar
17:00
The Swingin' Demons
Café de Pilaren, Alkmaar
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 28 februari 2016
K3
IJsselhallen, Zwolle
K3
IJsselhallen, Zwolle
15:00
Fred Eaglesmith
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Tesseract
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Fossen & Struijk Band
Boerderij, Zoetermeer
16:00
King King
De Bosuil, Weert
20:30
Canteca de Macao
De Helling, Utrecht
En Vogue
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
A Sunday Afternoon in Blue City: Tosk (EP release) e.a.
EKKO, Utrecht
16:00
Welcome To Pul Fiction #5
De Pul, Uden
21:00
Apneu
Cul de Sac, Tilburg
Netherlands Deathfest
013, Tilburg
20:00
Assunta & The Light Orchestra
Cafe D’n Ingel, Thorn
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Aafke Romeijn
Noorderkerk, Sneek
16:30
Wouter Kiers
cafe de twee wezen, Sassenheim
Birth of Joy
Rotown, Rotterdam
20:30
Dr. Lonnie Smith
LantarenVenster, Rotterdam
Tindersticks
De Doelen, Rotterdam
13:00
Iris Penning
Voormalig Kantoorpand RET Remise Sluisjesdijk, Rotterdam
14:00
Wibi Soerjadi
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Bussel, Oosterhout
19:45
Joanna Newsom
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Tineke Postma / Tutu Puoane
Lux, Nijmegen
20:00
Bounty Island / Sex Jams
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Les fausses consonances de la mélancolie
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
10 CC
Het Depot, Leuven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
11:00
Vonder & Bloom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Gold / Ketzer
Vera, Groningen
20:00
Noah Guthrie
Grand Theatre, Groningen
15:00
Cross-linx (Groningen)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Shields / Kingdom of Giants
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:45
Kingsdeal
NiXenMeer, Enschede
20:00
6ixty9 / David Henry / Fahrenheit Twins
PopEi, Eindhoven
18:30
TOGETHER FEST: GORILLA BISCUITS + MODERN LIFE IS WAR + 3
Effenaar, Eindhoven
15:00
Dayna Kurtz
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
L.E.J
La Madeleine, Brussel
20:00
Alice On The Roof
Koninklijk Circus, Brussel
16:30
Few Bits (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
14:00
L’Accord Volé
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:15
Matt Winson
Gigant, Apeldoorn
Lissie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Doppelgangaz + Woodie Smalls
Q-Factory, Amsterdam
Jesse Malin
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
MONEY
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Grimes
Paradiso, Amsterdam
19:30
Craig David
Melkweg, Amsterdam
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
16:30
Lion’s Den / Lunar
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Tease & Denial
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
(Big) Bo Brocken & Marc Stakenburg
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 29 februari 2016
Grimes
TivoliVredenburg, Utrecht
An Evening With: Machine Head
013, Tilburg
20:00
Rene Froger
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Noah Guthrie
Neushoorn, Leeuwarden
Guus Meeuwis
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Atlas Losing Grip (swe/ Excl Nl Show) + Anchors & Hearts (de) + Smash
Willemeen, Arnhem
20:00
Mild High Club
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
En Vogue
Paradiso, Amsterdam
Tindersticks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lianne La Havas
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
CineCity, Vlissingen
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guus Meeuwis
TivoliVredenburg, Utrecht
Ghost
013, Tilburg
20:00
Gare Du Nord
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Chris Robinson Brotherhood
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Staat
Het Depot, Leuven
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Noah Guthrie
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Dayna Kurtz
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fred Eaglesmith
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
10cc
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Macklemore & Ryan Lewis
Sportpaleis, Antwerpen
21:30
Carvern of Anti-Matter
Paradiso, Amsterdam
Years & Years
Heineken Music Hall, Amsterdam