Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
21:30
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Lux
Nijmegen
Joriskerk
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Mezz
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultura
Ede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Den heuvel
Alphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Paradiso
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
20:00
Mezz
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
De Brakke Grond
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
Guus Meeuwis
TivoliVredenburg, Utrecht
Chris Robinson Brotherhood
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Fred Eaglesmith
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
21:30
Carvern of Anti-Matter
Paradiso, Amsterdam
woensdag 02 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater Hof 88, Almelo
Loes Luca - DOEK!
Flint, Amersfoort
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
Noah Guthrie
Joriskerk, Venlo
Stef Bos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Alice On The Roof
Nijdrop, Opwijk
19:30
Ares / Crazy Daze / De Alliantie / Echo Movis / Hard & Heady / Jessy /
Het Vliegende Paard, Zwolle
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
10cc
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
The Young Folk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Savages
Botanique, Brussel
20:00
De Staat
Charlatan, Gent
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Schouwburg Hengelo, Hengelo
TaxiWars
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Chris Robinson Brotherhood
De Oosterpoort, Groningen
Kingcrow / Votum
De Pul, Uden
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Perpetuum Jazzile
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dan Stuart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
PFM (Premiata Forneria Marconi)
Spirit of 66, Verviers
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
[PIAS] Nites: Bloc Party / Oscar / Rina Mushonga
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Starve
dB's, Utrecht
20:00
Striker
Little Devil, Tilburg
20:15
The African Mamas & Leoni Jansen - Graceland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fred Eaglesmith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
Guus Meeuwis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Tom Vanstiphout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Cultura, Ede
20:30
Boubacar Traoré
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
The Libertines
Paradiso, Amsterdam
20:30
Junior Boys
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Arno
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
The Brew (UK)
Mezz, Breda
21:00
Wooden Soldiers
Burgerweeshuis, Deventer
22:30
Rosie Lowe
Paradiso, Amsterdam
donderdag 03 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Michael Prins
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Loes Luca - DOEK!
Cultura, Ede
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Willem, Papendrecht
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
Stef Bos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
John Buijsman / New Cool Collective
Wilminktheater, Enschede
Noah Guthrie
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Brew (UK)
Bibelot, Dordrecht
Soulfly
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Newton Faulkner
Melkweg, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Boudewijn de Groot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
The Young Folk
Paard, Den Haag
20:00
Grimes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Boy and Bear
Annabel, Rotterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
Birth of Joy
Podium 't Beest, Goes
20:00
Boogiedown presenteert: The Cool Quest
Mezz, Breda
Causes
Burgerweeshuis, Deventer
Kiss The Anus Of A Black Cat / The Black Heart Rebellion / ContraContr
De Brakke Grond, Amsterdam
Ethan Johns
Rotown, Rotterdam
20:00
Jarryd James
Tolhuistuin, Amsterdam