Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
13:30
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
15:00
Jan van Besouw
Goirle
Hoftheater
Raalte
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DiamantTheater
Den Haag
21:00
De Spieghel
Groningen
De Pul
Uden
De Pul
Uden
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Helling
Utrecht
14:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
013
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Depot
Leuven
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Café de Noot
Hoogland
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Rex
Mol
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 04 februari 2017
19:00
Chelsea Grin
013, Tilburg
zondag 05 februari 2017
20:00
Yuri Honing
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Thuishaven wintercircus met Omar Souleyman
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Tommy Emmanuel
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Mladi Ensemble NNO
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
17:00
JJ Sharp band
Taverne, Bergen
20:00
Robbing Millions
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
High Valley
Rotown, Rotterdam
16:00
Darlingside
Roepaen, Ottersum
14:00
Juste Debout
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yasam Hancilar - ''Strange Fish''
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Soo Cho Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Milwaukee Wildmen
Mezz, Breda
19:30
Movits!
Melkweg, Amsterdam
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Jan van Besouw, Goirle
O'G3NE
Hoftheater, Raalte
15:00
Big Bo Brocken / Frédérique Spigt / Marc Stakenburg
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Tommy Emmanuel
Hedon, Zwolle
19:00
JW Roy & Band
Hedon, Zwolle
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
The Como Mamas
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maarten Hogenhuis Trio
DiamantTheater, Den Haag
21:00
Mandolin Orange
De Spieghel, Groningen
Wishbone Ash
De Pul, Uden
Steve Hill
De Pul, Uden
15:30
Lady Maisery
De Kleine Waarheid, Zaandam
Boss Hog
De Helling, Utrecht
14:00
ZeZ: Kleedkamer 2
De Bakkerij, Castricum
20:00
Cian Nugent
dB's, Utrecht
14:00
Trio Ria Janssen op Kasteel Aerwinkel: Sfeervol klassiek & gezellige m
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
16:00
The Antones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
#MAINLIFE
013, Tilburg
maandag 06 februari 2017
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
La Barraca - Hommage aan Paco de Lucia
Paradiso, Amsterdam
21:00
Stephen Fearing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
ZO! Gospel Choir
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Boss Hog
Het Depot, Leuven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
20:00
FABELHAFT
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Wilbert de Joode
Café Wilhelmina, Eindhoven
King of the World
Café de Noot, Hoogland
dinsdag 07 februari 2017
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Mandolin Orange
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Chatham County Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
King King
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Proper Ornaments
Paradiso, Amsterdam
20:00
Night Lovell
Paradiso, Amsterdam
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Doyle (with Doyle From The Misfits) + Heretic
Dynamo, Eindhoven
Against The Current
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Joe magnarelli
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ballaké Sissoko / Vincent Segal
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
The Hotelier
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Thomas Azier
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
woensdag 08 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bon Iver
Vorst Nationaal, Brussel
Spinvis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Magnapop
Vera, Groningen
22:00
Johhnyswim
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
The Browning
Patronaat, Haarlem
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Chatham County Line
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tegan & Sara
Paradiso, Amsterdam
Against The Current
Paard, Den Haag
The Dutch Eagles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yuri Honing
Orpheus, Apeldoorn