Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Simplon
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
Cafe Video
Gent
Den Trap
Kortrijk
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
19:15
Dynamo
Eindhoven
21:00
Electron
Breda
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Den heuvel
Alphen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Willemeen
Arnhem
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Storm
Winterswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Chassé Theater
Breda
OT301
Amsterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lux
Nijmegen
18:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
woensdag 15 februari 2017
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid
Jansen & Janssen, Enschede
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Lookapony
Cafe Video, Gent
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
The Amazons
Rotown, Rotterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Vera van der Poel
Winston, Amsterdam
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 16 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
19:15
Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor
Dynamo, Eindhoven
21:00
Dakota / Viruuunga
Electron, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Daniel Meade
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
20:00
FABELHAFT
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ferocious Dog
Willemeen, Arnhem
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Helstar
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Josh Ritter
Paradijskerk, Rotterdam
20:30
Josylvio
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Klangstof
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Cardo, Groesbeek
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Chassé Theater, Breda
Lookapony
OT301, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Luke Winslow King
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
18:00
Moss
Concerto, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
O'G3NE
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard