Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Diligentia
Den Haag
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
De Harmonie
Edam
Merleyn
Nijmegen
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Musis
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Victorie
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Diligentia
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Altstadt
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
EKKO
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
Boulevard
Breda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Roepaen
Ottersum
De Zwaan
Uitgeest
21:00
013
Tilburg
Theater 't Pand
Gorinchem
V11
Rotterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
BREStheater
Brielle
De Maaspoort
Venlo
Hedon
Zwolle
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
donderdag 10 maart 2016
20:00
Europe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Elske DeWall
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
El Pino & The Volunteers + Goslink
Rotown, Rotterdam
Eefje De Visser
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Donnerwetter
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
Dekoor - Close Harmony
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
De Likt / Steen
Gebr. De Nobel, Leiden
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniel Lohues
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cilia Erens / Doron Sadja
WORM, Rotterdam
21:00
Chantal Acda / Dez Mona
Hedon, Zwolle
20:00
CD Release: Dany Lademacher's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Causes
Patronaat, Haarlem
21:00
Bony King
De Harmonie, Edam
Black Honey
Merleyn, Nijmegen
Birth of Joy / The Mysterons
De Helling, Utrecht
Birth of Joy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bilal Unplugged
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bewilder
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Avalanche Quartet - The Guests
Musis, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Andrew Combs & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
vrijdag 11 maart 2016
21:00
Zuma - a Neil Young evening
De Bosuil, Weert
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wooden Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
30CC/Wagehuys, Leuven
23:00
Vunzige Deuntjes
Effenaar, Eindhoven
20:30
Völkerball
Rockhal, Esch zur Alzette
Vök + CUT_
Altstadt, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ultimate Painting
EKKO, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Toe Maar
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
The Deaf + Fake Billy & The False Prophets
Mezz, Breda
20:00
The Brown Acid Comedown
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Body Electric
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
The B-Movie Orchestra
Hedon, Zwolle
21:30
Taymir
Fluor, Amersfoort
21:00
T-Rock
Atak, Enschede
20:00
Stef Bos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Space Cowboys
Spirit of 66, Verviers
21:00
Silent Runners / Wooden Indian Burial Ground
Boulevard, Breda
21:00
Seymour Sachs / Tsar Bompa
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Secrets of the Moon, Dodheimsgard, Thulcandra & Our Survival Depends O
P60, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sandra van Nieuwland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sabaton
013, Tilburg
20:00
Royal Hunt
De Pul, Uden
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Rootsriders Bob Marley
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
20:00
Racoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plage
Little Devil, Tilburg
20:00
Pink Floyd Project
De Basiliek, Veenendaal
20:00
Parov Stelar
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Omnia - Celtic World
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
O'Dreams
Theater in de Steeg, Den Haag
Nothing But Thieves
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Neil Young Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
21:00
My Generation: Navarone
013, Tilburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
Mozes and the Firstborn
V11, Rotterdam
20:00
Mohammad Motamedi
RASA, Utrecht
20:15
Mirusia Louwerse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Michael Prins
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
19:30
Mega Proleten Festival Met: Orgaanklap + Rectum Raiders + Cheap Thrill
Willemeen, Arnhem
20:00
Mala Vita
Metropool, Hengelo
19:30
Lucas Hamming
Effenaar, Eindhoven
20:30
Loes Swinkels & Band
CHV Noordkade, Veghel
Loes Luca - DOEK!
Chassé Theater, Breda
20:00
Lil Kleine
Paard, Den Haag
20:00
Lieve Bertha
Hoftheater, Raalte
20:30
Les Agrémens
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Krystl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp