Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Musis
Arnhem
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hofman
Utrecht
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Botanique
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
20:00
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
StudioGonz
Gouda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Posttheater
Arnhem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
donderdag 23 februari 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Whoop! Crazy Color Party
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Moya Brennan
Metropool, Hengelo
22:00
TenTemPiés
Merleyn, Nijmegen
Tycho
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mokoomba
LantarenVenster, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matt Winson
Hofman, Utrecht
20:30
Daniel Meade
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
19:30
Arianne Abbestee
Het Dolhuys, Haarlem
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
Weval
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
20:00
Lucky Chops / Rilan & The Bombardiers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Het verlangen van Yuri Honing
De Nieuwe Kolk, Assen
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The Orwells
De Helling, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
FEWS
Botanique, Brussel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Lil Uzi Vert
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Popunie Live presents AliaZ Acoustic
BIRD, Rotterdam
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wende Snijders
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Cultuurteelt
013, Tilburg
Glenn Hughes
013, Tilburg
vrijdag 24 februari 2017
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
FEWS
Vera, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Daniel Meade
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Idea, Soest
20:15
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Frank Boeijen
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tangarine
Theater de Speeldoos, Baarn
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kappen, Haaksbergen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Alex Roeka
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Juhana Livonen
StudioGonz, Gouda
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Freaks Of The Forest
Simplon, Groningen
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
21:00
Iggy Pop Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
23:00
Dimitri / Rachelle Grooten / Ramos
Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+)
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Eva Almagor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda