Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Volta
Amsterdam
Hofman
Utrecht
De Roma
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paard
Den Haag
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Noorderkerk
Sneek
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kolk
Assen
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
De Reggehof
Goor
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Edesche Concertzaal
Ede
Metropool
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Gigant
Apeldoorn
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
17:00
Concerto
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cultura
Ede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bar
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
donderdag 23 februari 2017
20:00
Hockey Dad
Vera, Groningen
20:00
The Orwells
De Helling, Utrecht
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
O'G3NE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cultuurteelt
013, Tilburg
20:00
Whoop! Crazy Color Party
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Matt Winson
Hofman, Utrecht
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
20:15
Zwols Songwriters Gilde Presenteert Paulusma
Statenzaal, Zwolle
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
20:30
Moya Brennan
Metropool, Hengelo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Het verlangen van Yuri Honing
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Daniel Meade
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
St. Tropez
Oedipus, Amsterdam
20:30
FABELHAFT / Ocobar - O die zee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Waylon
Paard, Den Haag
20:30
Accrasicauda / Iguana Death Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mokoomba
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Weval
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Lil Uzi Vert
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
TenTemPiés
Merleyn, Nijmegen
22:00
Popunie Live presents AliaZ Acoustic
BIRD, Rotterdam
vrijdag 24 februari 2017
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
Toontje Lager
Hedon, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
Diggy Dex
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronnie Flex
Gigant, Apeldoorn
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kappen, Haaksbergen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
17:00
Ten Fé
Concerto, Amsterdam
Kensington
Lotto Arena, Antwerpen
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
19:00
metal battle: The Invict + Inferum + Ocean Depths + Stone Burner
Little Devil, Tilburg
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
Natalia
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Survive
Bitterzoet, Amsterdam
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Matthew and the Atlas
Het Depot, Leuven
20:00
Rozalén
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
20:00
Hypochristmutreefuzz
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
FABELHAFT
Cultura, Ede
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Yuri Honing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Clone Records
Bar, Rotterdam
20:00
Silhouette Dvd-Presentatie + Support: Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Juhana Livonen
StudioGonz, Gouda
20:15
Alex Roeka
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Frank Boeijen
Theater De Willem, Papendrecht