Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Wesopa Weesp
Weesp
18:30
Waregem Expo
Waregem
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Pit
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Le Forum
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
In The Woods
Lage Vuursche
21:00
Manifesto
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
JH De Stip
Ham
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
23:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
De Twentse Es
Enschede
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 18 maart 2016
19:00
77 Bombay Street
Paradiso, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis
P60, Amstelveen
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lilian Vieira
Flint, Amersfoort
20:00
Boudewijn de Groot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Roos Blufpand
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 maart 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Kift
De Peppel, Zeist
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
20:15
Sarah McQuaid
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Danny Vera
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Naturally 7
De Maaspoort, Venlo
20:00
Fresku
Grenswerk, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Lianne La Havas
013, Tilburg
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
21:30
massa
De Fles, Spijkenisse
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
22:00
The Veldman Brothers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
David Hinds
Grounds, Rotterdam
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Golden Earring
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
ABBA Symphonic
Aula Magna, Ottignies
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
20:30
A Song Journey II - a roadtrip into americana music
Groene Engel, Oss
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
22:00
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Me & Mr. Jansen
Café de Sluys, Munnekezijl
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
16:00
Chopin
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Brzzvll / STUFF. / Submotion Orchestra
Het Depot, Leuven
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
23:45
Demimonde II Invites New York Haunted
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Kieran Goss
In The Woods, Lage Vuursche
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente
Manifesto, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Bombay / Canshaker Pi
Metropool, Hengelo
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Hef
JH De Stip, Ham
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
20:30
De Kraaien
Simplon, Groningen
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
Kovacs
Atak, Enschede
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Moke
Effenaar, Eindhoven