Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Amer
Amen
Melkweg
Amsterdam
20:15
EKKO
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
dB's
Utrecht
13:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Café Central Venlo
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Diligentia
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
19:00
Magasin 4
Brussel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Zwerver
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Stathe
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Strombeek
Grimbergen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
zondag 26 februari 2017
Stackhouse
De Amer, Amen
State Champs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
Teus Nobel - Social Music
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Dan Reed Network
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Guitar Hero: Een hommage aan Paco de Lucia
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
Wende Snijders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Wormrot
dB's, Utrecht
13:30
Zoumana Diarra Trio
De Kargadoor, Utrecht
maandag 27 februari 2017
20:30
Daniel Meade
Café De Stad Utrecht, Utrecht
19:30
Fatherson
Melkweg, Amsterdam
Joanne Shaw Taylor
Spirit of 66, Verviers
20:30
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karl Blau
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kuma
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Kwante Hippe
Café Central Venlo, Venlo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Peter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
The Dandy Warhols
Paard, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
21:30
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yellow Lounge
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 28 februari 2017
Asking Alexandria
Trix, Antwerpen
Band Of Horses
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ben Hobbs
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
Brandweerman Sam Live!
Beatrix Theater, Utrecht
22:00
David Simard
Paradiso, Amsterdam
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
FEWS
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kadhja Bonet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
19:30
Lil Yachty
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
20:00
Loyle Carner
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Mezzoforte
Melkweg, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
The Dandy Warhols
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Wallis Bird
Merleyn, Nijmegen
20:00
We're like Adele - Afstudeerconcert
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wende Snijders
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 01 maart 2017
20:00
Alpines
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
19:45
Ashanti / Joe
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Attila the Stockbroker / Barnstormer
Vera, Groningen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Strombeek, Grimbergen
19:00
Belzebong
Magasin 4, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Johan Derksen en Pioniers van de Nederpop
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Josh Savage
Stathe, Utrecht
20:30
July Talk
EKKO, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Las Rosas + Bonzo
De Zwerver, Oostende
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark Eitzel
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Melonhead
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Effenaar, Eindhoven
23:00
Nightshade
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Deventer Schouwburg, Deventer
Stathe Sessie: Témé Tan
Stathe, Utrecht
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The XX
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Thievery Corporation
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Tonstartssbandht
Paradiso, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 02 maart 2017
19:30
Amber Kamminga
Volta, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Strombeek, Grimbergen
22:00
Belzebong
Merleyn, Nijmegen
20:15
Bizzey / Rotterdam Airlines / SBMG
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Celine Cairo
Patronaat, Haarlem
19:00
Cross-linx (Eindhoven)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dan Owen
Paradiso, Amsterdam
23:45
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden